Lea Michele Broadway’in ‘Funny Girl’deki İlk Performansını Kutladı – Hollywood Life


Lea Michele


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren / Shutterstock

Lea Michele36 yaşındaki Broadway’deki ilk performansının ardından bulut dokuzda Komik kız 6 Eylül’de toplam yedi ayakta alkışlandı. bu neşe şap ilk gösterisini paylaşarak kutladı fotoğraflar New York’taki August Wilson Tiyatrosu’ndaki performansın ardından perde çağrısından Instagram’a. Ayrıca, ömür boyu süren hayalini tamamlama ve birliğe katılma konusunda yürekten bir mesaj yazdı. Komik kız.

Lea Michele
(Fotoğraf: Instagram/LeaMichele)

Lea, “Fanny Brice olarak Broadway sahnesindeki ilk performansımın ardından verdiğiniz destek için tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum,” diye yazdı. “Daha önce söylediğimi biliyorum ama bu kadroya katılmak gerçekten en büyük onurdu. Bu yapımda emeği geçen herkese çok minnettarım” dedi. Fotoğraflarda Lea kırmızı bir elbise giyerken gülümseyip seyircilere el salladı. Ayrıca kollarını birlikte çalıştığı yıldızların etrafına sardı. Ramin Kerimloo ve Tovah Feldshuh.

Lea, ilk kez ikonik film tarafından ünlenen Fanny Brice’ın ana rolü olarak açılış performansında yüreğini seslendirdi. Barbra Streisand 1964 orijinal Broadway çıkışında. İronik olarak, Lea’nın neşe Rachel Berry, kurgusal olarak hit Fox dizisinde aynı rolü üstlendi. Eleştirmenler, Lea’nın daha ara başlamadan dört ayakta alkışladığı ilk performansını övdü!

Lea Michele
Lea Michele (Fotoğraf: Chelsea Lauren/Shutterstock)

Lea’nın BFF’si ve eski Broadway ortak yıldızı Jonathan Groff ve neşe yaratıcı Ryan Murphy ikisi de ilk gösteri için seyirciler arasındaydı. Gösteriye katılan hayranlar, Lea’nın performansını “olağanüstü” ve “unutulmaz” olarak nitelendirerek övgülerini tweetledi. Başka bir kişi Lea’nın “gerçek bir yıldız” olduğunu söyledi.

Lea’nın oyuncu kadrosuna ilişkin haberler ilk olarak Temmuz ayının başında duyuruldu. yerini aldı bere feldstein anında manşetlere çıkan ana rolde. Lea, o sırada sosyal medyada Broadway şovuna katılma konusunda fışkırdı ve şunları yazdı: “Bir hayalin gerçekleşmesi, yetersiz bir ifadedir. Bu muhteşem oyuncu kadrosuna ve prodüksiyona katılmaktan ve Broadway’de Fanny Brice’ı canlandırarak sahneye geri dönmekten inanılmaz derecede onur duyuyorum. 6 Eylül’de Görüşürüz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/08/lea-michele-broadway-debut-funny-girl-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir