Lea Black, Miami’nin Gerçek Ev Kadınları 5. Sezon Fragmanı ile Geri Dönüyor


Lea Siyah geri döndü.

Eski Miami’nin Gerçek Ev Kadınları Star, Peacock serisinin yeni yayınlanan beşinci sezon fragmanında sürpriz bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Patlayıcı önizleme ağırlıklı olarak şunlara odaklanır: Lisa Hochsteinçökmekte olan evlilik. Lisa ve eski Lenny Hochstein Mayıs ayında boşandıklarını açıkladı ve çok kız arkadaşıyla hızlı bir şekilde taşındı katharina mazepa.

Lisa süper tease’da “Göz açıp kapayıncaya kadar hayatım değişti” diyor. “En iyi arkadaşımı kaybediyorum, kocamı başka bir kadına kaybediyorum.”

Lea, görünüşte eski rol arkadaşına destek sağlamak için geri döner, ancak bunun yerine soğuk ve acı gerçeği Lisa’ya verir. “Bunu yapmak istediğini biliyorum,” diyor Lea ona karavanda. “Sizin tekrar bir araya gelmenizi görmek isteyeceğinizi biliyorum ama bu olmayacak.”

Ve Lisa’ya göre, Lenny’yle ayrılığı dostane olmaktan uzak. “Bu arada antrenörüm beni düşürdü,” diyor yardımcı yıldızlarına, onları şok etmeden önce, “çünkü Lenny ona metresi eğitiyor.”

Daha sonra, telefonda Lisa’nın bağırdığı görülüyor, “O kızı benim çocuklarımın yakınına getirirsen, büyük bir sorun olacak. Beni anlıyor musun?!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350592/lea-black-returns-in-the-real-housewives-of-miami-s-season-5-trailer?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir