LAX’te Sean Penn ve Robin Wright: Fotoğraflar – Hollywood Life


LAX'te Sean Penn ve Robin Wright: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ©2009 RAMEY FOTOĞRAF

Robin Wright ve Sean Penn merakla hafta sonu Los Angeles Uluslararası Havalimanı’ndan birlikte seyahat ederken görüldü. 13 yaşındaki eski sevgililer, her biri 13 Ocak Cuma günü başlayan Martin Luther King Jr. Altıncı Sayfa. Fotoğraflar, çiftin yıllardır ilk kez birlikte görüldüğünü ve ayrıca Robin’in boşanma davası açtığını bildirdiğinden beri. Clement Giraudet38, Temmuz 2022’de ve Sean eski eşinden boşanma davası açtı Leyla George30, sadece bir yıl sonra Ekim 2021’de.

56 yaşındaki Robin, siyah balıkçı yaka bir kazak ve alçak, bağcıklı siyah deri botlarla kot pantolon giymişti. Zeytin yeşili ve krem ​​rengi yünlü bir Moncler kirpi taşıyordu, bu da iki eski sevgilinin belki de bir kış kaçamağına gittiklerini gösteriyordu. Bir çift gözlük takmıştı ve sarı saçlarını düşük bir atkuyruğu yapmıştı. Bu arada, 62 yaşındaki Sean, bej bir kargo pantolon ve kum rengi bir tişört ile bir çift devetüyü yürüyüş botu seçti. Siyah bir ceket giymişti ve ona uygun siyah bir sırt çantası taşıyordu.

LAX'te Sean Penn ve Robin Wright: Fotoğraflar - Hollywood Life
Robin Wright ve Sean Penn yaklaşık yirmi yıldır birlikteydiler ve 14 yıl evli kaldılar, 2010’da boşandılar. (©2009 RAMEY PHOTO)

Sean ve Robin, boşandıktan kısa bir süre sonra romantik bir ilişkiye başladı. Madonna 1990’larda birlikte çalışırken Zarafet Devleti. Koridordan aşağı inmeden önce iki çocuğu karşıladılar: kızı Dylan Pennşimdi 32, 1991’de ve oğlu, Hopper Pennşimdi 29, 1993’te. 1996’da yasal olarak evlendiler ve 2010’da istifa edip boşanmadan önce 14 yıl karı koca oldular.

2014’te UK outlet ile yaptığı bir röportajda bölünmeyi “yıkıcı” olarak nitelendirdi. Telgraf. “Boşanmanın kendisi ve çocuklarla birlikte yıkıcı. Bundan daha kötü. Yeniden bir araya gelip bu kadar çok ayrılmamızın nedenlerinden biri de aileyi bir arada tutmaya çalışmaktı. Çocuklarınız varsa, bu bir ailedir ve tekrar denersiniz ve tekrar denersiniz. Bunu uzun süre yaptık” dedi. Robin ve Sean’ın evliliği, her biri için en uzun ilişkiydi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/sean-penn-robin-wright-lax-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir