Lauren Sanchez ve Jeff Bezos Blue Origin Müzayedesinde Randevu Gecesinin Keyfini Çıkarıyor – Hollywood Life


Jeff Bezos ve Lauren Sanchez


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Jeff Bezos ve Lauren Sanchez9 Mayıs Pazartesi günü ‘ randevu gecesi özel bir neden içindi. 58 yaşındaki Amazon’un eski CEO’su ve 52 yaşındaki kız arkadaşı, bir yardım kuruluşuna katıldı. Robin Hood Vakfı New York’ta ve birlikte çok güzel görünüyordu. Jeff, resimde görüldüğü gibi süslü siyah bir takım elbise ve kravat takmıştı. BU FOTOĞRAFLARLauren, pullu bir üst ve etekle hayrete düşürdü. Muhabbet kuşları, masalarında diğer katılımcılarla sohbet ederken yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarırken el ele tutuştular.

Jeff Bezos ve Lauren Sanchez
Jeff Bezos ve Lauren Sanchez (Fotoğraf: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Etkinlik Javits Center’da yapıldı ve yoksulluk içinde mücadele eden New Yorklular için 120 milyon doların üzerinde bir bağış toplandı. Jeff tek başına Blue Origin New Shepherd roketindeki bir koltuğu milyardere açık artırmayla satarak 8 milyon dolar topladı Ken Griffingöre, koltuğu bir NYC okul öğretmenine bağışlayan Bloomberg. Jeff’in annesi, Jacklyn BezosRobin Hood Vakfı’nın Yönetim Kurulu’nda yer aldı ve etkinlikte de yer aldı. John Mulaney, John efsanesive Charlie Puth orada da vardı.

Blue Origin New Shepherd roketi, bazı önemli yolcularla birlikte birkaç kez uzaya ileri geri uçtu. William Shatner 13 Ekim’de uzaya giden en yaşlı kişi oldu. Michael Strahan ayrıca 11 Aralık’ta tarihi inişi yaptı ve Dünya’ya döndüğünde Teksas’ta Jeff ve Lauren tarafından karşılandı. Pete Davidson Mart ayında uzay yolculuğuna çıkması gerekiyordu, ancak yolculuk ertelendi ve komedyen yeni tarihi belirleyemedi.

Jeff, Temmuz 2021’de roketiyle geri döndü. Mürettebatı da kardeşinden oluşuyordu. Mark Bezos, genç fizik öğrencisi Oliver Daeman, ve ikonik havacı Mary Wallace “Wally” Funk. Roket Teksas’a ineceği Dünya’ya geri dönerken, Jeff radyodan “şimdiye kadarki en iyi gün” olduğunu duyurdu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/lauren-sanchez-sequin-top-skirt-jeff-bezos-blue-origin-auction-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir