Lauren Sánchez, Kendisi ve Jeff Bezos’un Ailelerini Nasıl Karıştırdıklarını Paylaşıyor


“En büyük örneğim, en büyük oğlumun babası Tony ile olan ilişkimdir” diye açıkladı. “Tony ve karısı [October “Tobie” Gonzalez] onlar benim en iyi arkadaşlarım Tony ve Tobie bizimle Şükran Günü’ndeydi [this year]. Bununla gurur duyuyorum. Oğlum bana bakıyor ve ‘Ben dünyadaki en şanslı çocuğum çünkü Şükran Günü’nü annemle babamla birlikte geçirebiliyorum ve onların evlenmeleri gerekmiyor’ diyor.”

Sánchez, yolculuğuna dönüp baktığında Gonzalez hakkında şunları paylaştı: “Onunla nasıl ortak ebeveynlik yapacağımı öğrendim, bu yüzden Jeff’in sahip olabileceğinden daha fazla deneyime sahibim.” Ancak yakın arkadaşlıklarına rağmen, geçmişte aralarında sürtüşmeler olduğu için “her zaman böyle olmadığını” kabul etti.

“Bu yaklaşık beş yıl sürdü, ancak her zaman iletişim kurduk” dedi. “Eski sevgilinle en iyi arkadaş olmanın her şeyin sonu olduğunu söylemiyorum. Ama iletişim kurabilmen gerekiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362690/lauren-sanchez-shares-how-she-and-jeff-bezos-are-blending-their-families?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir