Lauren Conrad, Reality TV İle Neden ‘Bittiğini’ Açıkladı – Hollywood Life


Lauren Conrad


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Lauren Conrad36 yaşında, televizyonda ün kazanmasından yıllar sonra realite televizyonuyla “bittiğini” açıkladı. Laguna Sahili ve sonra onun spinoff dizisinde rol aldı Tepeler. “Çok şey paylaştım” dedi ABD Haftalık 23 Haziran’da. “Gizliliğime sahip olmanın sadece bir ayrıcalık olduğunu hissediyorum. Bunu takdir ediyorum, ”diye ekledi eski MTV yıldızı.

Lauren Conrad
Lauren Conrad, 8 Mart 2022’de The Little Market Dünya Kadınlar Günü’nde (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Lauren bir süredir realite TV’deydi, bu yüzden neden geri dönmedi? Tepeler 2019’da başlayan iki sezon boyunca yayınlanan yeniden başlatma. Ancak Lauren, kendisinin ve kocasının William söyle moda çizgisi de dahil olmak üzere başarılı işlerini tanıtabilmesi için spot ışığına geri dönmeyi düşündü LC Lauren Conrad ve onun adil ticaret çevrimiçi mağazası Küçük Pazar. Lauren, kameralardan uzak durma gerekçesi hakkında “Bunu bu şekilde yapamayacaksam, o zaman bunu tercih ederim” dedi.

bu Şeker ve baharat yazar tarafından da soruldu ABD Haftalık eğer popüler MTV şovlarını oğullarına gösterecekse Liam4 ve Charlie, 2. “Oraya vardığımızda o köprüden geçeceğiz” diye açıkladı. “Bilmiyorum [but] Bunun hakkında düşünüyorum. Ben, ‘Ah, bu ne zaman ortaya çıkıyor?’ gibi hissediyorum [they’re] çok genç. Kafa karıştırıcı. Yolun aşağısını göreceğiz.”

Lauren Conrad
Audrina Patridge, Lauren Conrad, Whitney Port, Heidi Montag ‘The Hills’de (Fotoğraf: Mtv/Kobal/Shutterstock)

Lauren’ın hayatı sonsuza dek değişti. Laguna Sahili: Gerçek Orange County 2004’te MTV’de prömiyeri yapıldı. Dizi, o zamanki genç Lauren’i takip etti, Stephen Colletti, Kristin Cavallari, Talan Torriero, Lo Bosworthve daha fazlası Laguna Beach bölgesinde birlikte liseye devam ederken. Üç sezon sonra, Tepeler Los Angeles’ta bir moda okuluna devam ederken Lauren’in hayatını başlattı ve belgeledi. Açık TepelerLauren, en iyi arkadaşıyla kötü bir ilişki yaşadı Heidi Montag ve sondan bir önceki sezonda gösteriyi bırakın. O zamandan beri Lauren en iyi hayatını kameralardan çok uzakta yaşıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/24/lauren-conrad-not-returning-reality-television-interview/

Yorum yapın

SMM Panel