Lauren Conrad 8 Yıl Boyunca Bu Mutfağın Temelini Her Gün Kullandı


Lauren Conrad ile görüştük çünkü bu fiyatlarla onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Lauren, Planet Oat’ın ücretli bir sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Lauren Conrad moda, ev dekorasyonu ve ev sahipliği için en önemli uzmanımız haline geldi. Her zaman güvenilir ürün önerileri sunan, yaşam tarzıyla ilgili her konuda bir otoritedir. Son zamanlarda, realite TV simgesi E ile konuştu! hakkında Gezegen Yulafmutfağının olmazsa olmazlarından biri.

Lauren, Lezzet Keşfi Yaz Örnekleme Turu için markayla ortak oldu. Yaşam tarzı uzmanı, “Zaten markanın hayranıydım, bu yüzden Planet Oat, Planet Oat Marketplace adlı sınırlı süreli bir pop-up ile yaz sezonunu kutlamalarına yardım etmem için beni davet ettiğinde heyecanlandım! Bu, sürükleyici bir pop-up deneyimi. Hepsi Planet Oat’ı içeren, bazıları sağlıklı ve bazıları biraz daha hoşgörülü olan tariflerin bir karışımını içeriyor.”

Atıştırma havasındaysanız, Lauren eğlenmek için en sevdiği yolları paylaştı. Gezegen Yulaf hayatınızı kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak bazı aletler de dahil olmak üzere diğer mutfak gereçleriyle birlikte. Bu tavsiyelerden biri de ürün son sekiz yıldır her gün kullandığı şey.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336285/lauren-conrad-kitchen-essentials?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir