Lauren Conrad, 6 Yıl Önce Dış Gebelik Geçirdiğini Paylaştı


Taylor Swift ve Daha Fazla Ünlü, Roe v. Wade Kararının Ardından Tepki Verdi

Lauren Conrad kişiselleşiyor.

ABD Yüksek Mahkemesinin Roe v. Wade davasını bozma kararını takip eden günlerde, Tepeler alum, “hayat kurtaran üreme bakımıyla ilgili kendi deneyimini” paylaşmaya karar verdi.

Lauren bir mesajda “Son birkaç gün zor geçti” dedi. Instagram Hikayesinde paylaştı 28 Haziran. “Doğru kelimeleri arıyordum ve bir başkasınınkini yeniden yayınlamak doğru gelmiyordu. Altı yıl önce ailemizi kurmaya çalışırken dış gebelik geçirdim.”

Oğulları paylaşan Lauren Liam4 ve Charlie2, kocasıyla William söyle—”hızlı tıbbi bakım” nedeniyle fallop tüplerinin kurtarıldığını ve “iki sağlıklı hamilelik geçirmeme izin verdiğini” açıkladı.

Yine de herkes için aynı şey söylenemez. “Dün aynı durumdaki bir kadının ektopik gebelik rüptürü geçirdiğini ve ölümle karşı karşıya kaldığını okudum çünkü doktoru, tıbbi lisansını kaybetme korkusuyla avukatıyla telefonda konuşuyordu,” dedi. eski yazdı. “Bu kalp kırıyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336090/lauren-conrad-shares-she-had-an-ectopic-pregnancy-6-years-ago?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir