Laura Savoie ve 3 Eski Eşi Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Laura Savoie ve 3 Eski Eşi Hakkında Gerçekler - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Scott Moore/Shutterstock

  • Dennis Quaid, oyuncu.
  • Laura Savoie ile evlidir.
  • Daha önce PJ Soles, Meg Ryan ve Kimberly Buffington ile evliydi.

Dennis Quaid rolleriyle tanınan başarılı bir oyuncudur. Büyük Kolay, Ejderha kalbi, Ebeveyn Tuzağı, Cennetten Uzak, Stratejik nokta, ve dahası. Hiç Akademi Ödülü adaylığı almamasına rağmen, sektördeki en iyilerden biri olarak kabul ediliyor. Dennis aşka bir şans vermekten hiçbir zaman korkmadı ve şimdi evli. laura savoie. Daha önce aktrislerle evlendi Pijama Tabanları Ve meg ryanyanı sıra Texas emlakçı Kimberly Buffington. İşte Dennis’e “evet” diyen tüm kadınlar hakkında bilinmesi gerekenler.

Pijama Tabanları

Pijama Tabanları
PJ Tabanları (Fotoğraf: Dan Steinberg/BEI/Shutterstock)

Dennis ve PJ Soles 1978 yılında evlendiler. İki oyuncu drama filminin setinde tanışmıştı. Kazanan Sezonumuz. Evlendiklerinde PJ 27, Dennis ise 24 yaşındaydı. Çiftin evliliği kısa sürdü ve 1983’te boşandılar. Hem Dennis hem de PJ, yıllar boyunca eski ilişkileri hakkında oldukça sessiz kaldılar. PJ emekli pilotla evlendi Holm’u atla 1983’te iki çocuğu olduğu, 1998’de boşandıkları.

meg ryan

Dennis Quaid ve Meg Ryan
Dennis Quaid ve Meg Ryan ‘Ateş Altında Cesaret’ gösteriminde (Fotoğraf: Alan Berliner/BEI/Shutterstock)

Meg Ryan ve Dennis, ikinci filmlerini çekerken birbirlerine aşık olduktan sonra 14 Şubat 1991’de evlendiler. DOA Daha önce birlikte çalışmışlar iç uzay. 24 Nisan 1992’de, düğünlerinden bir yıldan fazla bir süre sonra çift, oğullarını dünyaya getirdi. kriko. Dennis ve Meg, Haziran 2000’de ayrıldıklarını duyurdular ve Temmuz 2001’de boşanmalarını tamamladılar. Russell Crowe Dennis’ten ayrıldığı sıralarda.

“İnsanların benim hakkımda ne düşündüklerini hiç bu kadar umursadığımı hissetmemiştim ama bu hikaye asla doğru anlatılmadı” dedi. Bugün Şubat 2019’da boşanması hakkında. “Etkisini hissettim, sanki kötü adam benmişim ya da hikaye her neyse. Ama herhangi birini düzeltme ihtiyacı duymayı bıraktığımı hatırlıyorum. Boşanmak zordur. Aşk zordur. Bütün bunlar çok kişiseldi” diye ekledi. Dennis, Meg’in şöhretinin evliliklerini nasıl etkilediğinden de bahsetti. Daha önce “Tanıştığımızda önemli olan bendim” demişti. İNSANLAR. “New York sokaklarına çıktığımızda ‘Meg! Meg!’ Ve itiraf etmeliyim ki gerçekten de kaybolmuş gibi hissettim. O kadar küçük olduğumu düşünmüyordum ama öyleydim. Bu bir büyüme fırsatıydı – bundan öğrendim.

Dennis ve Meg’in oğlu Jack, onların oyunculuk ayak izlerini takip etti. Küçük bir rolü vardı Açlık Oyunları filmler ve şimdi en çok Amazon Prime Video’nun hit dizisindeki Hughie Campbell rolüyle tanınıyor. Erkekler. O da rol aldı Çığlık 5.

Kimberly Buffington

Dennis Quaid ve Kimberly Buffington
Dennis Quaid ve Kimberly Buffington, 2011 Altın Küre Ödülleri’nde (Fotoğraf: BDG/Shutterstock)

Dennis, üçüncü karısı Kimberly Buffington ile 4 Temmuz 2004’te Montana, Paradise Valley’deki çiftliğinde evlendi. Üç yıl sonra, çift yumurta ikizlerini karşıladılar, Thomas Boone Ve Zoe Grace, vekil aracılığıyla. Şu anda 14 yaşında olan ikizlere, on günlükken yanlışlıkla kan sulandırıcı Heparin dozu artırıldı. Neyse ki iyileştiler ve Dennis ve Kimberly sonunda Cedars-Sinai Hastanesi’ne karşı 750.000 dolarlık bir anlaşmaya vardılar. İNSANLAR.

Kimberly, Mart 2012’de boşanma davası açtı. İki ay sonra boşanma belgelerini geri çekti, ancak Ekim ayında yasal ayrılık talebinde bulundu. Kimberly ayrıca o sırada kendisinin ve Dennis’in iki çocuğunun tek başına fiziksel velayetini ve ortak yasal velayetini talep etti. Dennis daha sonra boşanma davası açtı ve çocukların ortak yasal ve fiziksel velayetini talep ederken, Kimberly’ye nafaka ödemeyi teklif etti. Çift barıştı ve boşanmaları, Haziran 2016’da tekrar ayrılana kadar Eylül 2013’te reddedildi. Boşanma, Nisan 2018’de sonuçlandı ve Kimberly’ye erkeklerle daha fazla zaman verilmesine rağmen, çocukların ortak fiziksel velayetini kabul ettiler. Ayrıca, toplu ödeme olarak 2 milyon dolar ve nafaka olarak ayda 13.750 dolar aldığı bildirildi.

laura savoie

Dennis Quaid, Laura Savoie
Dennis ve Laura bir etkinlikte. (Scott Moore/Shutterstock)

Dennis, dördüncü karısı Laura Savoie ile bir iş etkinliğinde tanıştı ve Mayıs 2019’da çıkmaya başladılar. Laura, Texas Üniversitesi’nde eski bir doktora öğrencisi. Ekim 2019’da Hawaii’de tatildeyken nişanlandılar. “Oahu’nun en kuzey noktasında, Turtle Körfezi’nde oldu. Bir tür kendiliğinden oldu, ”dedi Dennis Ekstra teklif hakkında. “Çok sürpriz oldu [for Laura]. Yüzük cebimdeydi… Bir buçuk aylık bir plan gibi oldu. Özel olmasını istedim.”

COVID-19 salgını nedeniyle ilk evlilik planları alt üst olduktan sonra Dennis ve Laura, 2 Haziran 2020’de Santa Barbara, California’da deniz kıyısında sürpriz bir düğün yaptılar. Dennis, “Aşkın sizi şaşırtmanın bir yolu var,” dedi. İNSANLAR Düğünün ardından “Çok güzeldi” diye ekledi. Çift, geleneksel yeminlerini ve Bulgari yüzüklerini değiş tokuş etti ve Laura, Chosen By One Day imzalı, sırt dekolteli beyaz bir elbise giyerken, Dennis gri bir Hugo Boss takım elbise giymişti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/dennis-quaid-wife-4702696/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir