Laura Dern, Oğlunun 21. Doğum Gününü Her İki Çocuğun Fotoğrafıyla Kutladı – Hollywood Life


laura dern


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Doğum günün kutlu olsun, Ellery Harper Walker! Laura Dern 21 Ağustos Pazartesi günü 21’inci yaşını kutlarken büyük çocuğu hakkında fışkırdı. 55 yaşındaki oyuncu, hem oğlunun eski bir fotoğrafını hem de kızıyla birlikte daha güncel bir fotoğrafını paylaştı. Jaya Harper, 17 ve annesi Diana Ladd, 86, Instagram’da. Görünüşe göre tüm aile Oscar ödüllü yetişkin oğlunu kutlarken çok eğleniyordu.

Ellery, küçük kız kardeşi Diane’e sarılırken fotoğraf için annesiyle büyükannesi arasında durdu. Annesinin yanında dururken gülümsedi. Kıvırcık saçları annesine benzese de sakalı babasına benziyor Ben Harper. Ben ve Laura 2005’te evlendiler, ancak boşanmalarını 2013’te sonuçlandırdılar. Jaya ve Ellery birlikte tek çocukları ama Ben’in ilk evliliğinden bir oğlu ve kızı var.

Başlıkta, Laura oğlu hakkında fışkırdı ve ona “Hayal edebileceğim en büyük hediye” dedi. Ona 21’incisini mutlu etmesini dilemenin yanı sıra, onu harika bir oğul yapan bazı harika nitelikleri de paylaştı. “Bana her gün sanat hakkında…empati…ve zarafet öğretiyorsun. Sen derin bir insan ve sanatçısın. Ve sen çok kibar ve harika bir adamsın. Seni sevdiğim ve senden öğrendiğim için çok şanslı ve şanslıyım. Ve beni her gün güldürüyorsun” evlilik hikayesi aktris yazdı.

Laura Dern, Oğlunun 21. Doğum Gününü Her İki Çocuğun Fotoğrafıyla Kutladı – Hollywood Life
Laura, ‘Little Women’ galasında çocuklarıyla birlikte gülümsüyor. (Deklanşör)

Laura, çocuklarından birinin fotoğraflarını nadiren yayınlar ve annenin aile hayatını nispeten özel tutmayı sevdiği açık. Ellery’yi düzenli olarak paylaşmasa da, Laura, oğlunun moda ve fotoğrafa güçlü bir ilgisi olduğunu gösterdi. COVID-19 salgını Temmuz 2020’de devam ederken, oğlu bir Valentino kampanyası için onun birkaç fotoğrafını çekti.

Laura, annesinin fotoğraflarını çekmenin dışında, Eylül 2018’de Calvin Klein için yürüdüğü New York Moda Haftası’nda podyumda ilk çıkışını yaptığında oğluyla “gurur duymak” konusunda da fışkırdı. Instagram.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/23/laura-dern-son-birthday-photo-kids/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir