Laura Dern Crash “Kardeş” Bryce Dallas Howard’ın Röportajını Gör


Daha fazla dino-mite ikilisi adlandırın. Bekleyeceğiz.

Bryce Dallas Howard’ın fotoğrafı. onun için sevgi dolu sözlerden başka bir şey yoktu Jurassic Dünya Hakimiyeti ortak yıldız Laura Dern bir görüşme sırasında iki yol kesiştikten sonra E’den Canlı! 6 Haziran’da filmin Hollywood galasında. Naz Perez ve Roxy Diaz kırmızı halıda, Dr. Ellie Sattler rolünü yeniden canlandıran Laura, Jura franchise’ın son taksiti – oyuncu arkadaşının arkasına gizlenerek epik bir takasla sonuçlandı.

Bryce, “Bu benim için çok önemli,” dedi. “Jura Parkı tüm hayatımızı değiştiren bir filmdi – ve sadece filmin kendisini değil, özellikle oyuncu olarak performanslarını.”

41 yaşındaki oyuncu, “Laura’nın gelip sadece bu filmin bir parçası olması değil, aynı zamanda bu filmi yönetmesi, bu yolculuğu gerçekten tamamlıyor. Her şeyi doğruluyor. Gerçekten heyecan verici. Sürekli merak ediyorum. Harika. “

Aynı şekilde, Laura da yardımcı yıldızını övmekten kendini alamadı. Bryce’a “kız kardeşi” diye seslenen Laura, “Bu muhteşem tanrıçayla, bu güçlü güçle yan yana durmaktan daha inanılmaz bir an yoktu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333658/see-laura-dern-crash-sister-bryce-dallas-howard-s-interview-at-jurassic-world-dominion-premiere?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel