Latinx’e Ait Güzellik Markaları Şimdi ve Sonsuza Kadar Desteklenecek


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Dürüst olursak, değiliz Gerçekten yeni güzellik ürünleri için alışveriş yapmak için bir bahaneye ihtiyacınız var. Ancak bu ay, Hispanik Miras Ayı (veya son yıllarda bahsedildiği gibi Latinx Miras Ayı) resmi olarak başladığına göre, zor kazanılmış paramızı harcamak için gerçekten iyi bir nedenimiz var.

Latinx topluluğunu kutlamak için daha iyi bir zaman olamaz. Ve neyse ki, çevrimiçi ve mağazada gezinmek için Latin kökenli bir dizi güzellik markası var, bu sayede desteğinizi göstermeniz kolay. ve tatilden sonra.

Becky G, selena Gomez ve diğer yıldızlar güzellik alanına hızla kutsal kâseler haline gelen makyaj malzemeleriyle girdiler. Ayrıca, Luna Magic, Bomba Curls ve Sweet Street Cosmetics gibi markalar, sadece bir yumruk atmakla kalmayacak, aynı zamanda gerçek bir chingona gibi hissetmenizi sağlayacak ürünler sunuyor.

Bununla, aşağıdaki marka listemizle koleksiyonunuza birkaç güzellik ürünü daha ekleyin!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1187019/latinx-owned-beauty-brands-to-support-now-and-forever?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir