Late Show Prodüksiyon Ekibi ABD Başkentinde Tutuklandı


Polis bir yapım ekibini gözaltına aldı Stephen Colbert ile Geç Gösteri ve onları ABD Başkenti’ne yasadışı giriş yapmakla suçladı.

Mürettebat, dahil olmak üzere yedi kişiden oluşuyordu. Robert Smigelpopüler kukla Triumph the Insult Comic Dog’un arkasındaki adam ve grup, 16 Haziran’da bölgede bir komedi bölümü çektikten sonra gözaltına alındı.

Capitol Polisi yaptığı açıklamada, “ABD Capitol Polisi (USCP), Longworth House Ofis Binasında bir rahatsızlık çağrısı aldı.” Dedi. Son tarih. “Müdahale görevlileri, altıncı kattaki bir koridorda refakatsiz ve Kongre kimliği olmayan yedi kişiyi gözlemledi. Bina ziyaretçilere kapatıldı ve bu kişilerin USCP tarafından binayı terk etmeleri talimatı verilen bir grubun parçası oldukları belirlendi. günün erken saatlerinde.”

Açıklamada, “Kanunsuz Girişle suçlandılar. Bu aktif bir ceza soruşturması ve ABD Savcısı ile görüştükten sonra ek cezai suçlamalarla sonuçlanabilir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335038/late-show-production-team-arrested-at-capitol-after-filming-with-triumph-the-insult-comic-dog?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel