Larsa Pippen Yeni Röportajında ​​Saçlarına Kutu Örgü Takmayı Savundu – Hollywood Life


Larsa Pippen Yeni Röportajında ​​Saçlarına Kutu Örgü Takmayı Savundu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jocelyn Prescod/Tavus Kuşu

Larsa Pippen, 48, yeni bir röportajda Bahamalar’a filme alınmış bir gezide saç örgüsü giyme tercihini savunuyor. Kısa bir süre önce bir hayran tarafından saç stilini kültürel olarak benimsemekle suçlanan realite yıldızı, “beyaz olmadığı” için olumsuz geri bildirim alması gerektiğini düşünmediğini ve büyüdüğünde annesinin de saç stilini giyeceğini itiraf etti. beşinci sezonda konuyu tartışmak Miami’nin Gerçek Ev Hanımları.

“Sezonun tanıtımını izlerken Bahamalar’da saç örgüsü yaptığınızı fark ettim. Moda açısından, onu çıkarabilirsiniz. Ama sizce bu gerçekten kültürel olarak uygun mu? Bence çok fazla tepki alacaksın,” sunucu Andy Cohen tarafından paylaşılan Peacock özel videosunda Larsa’ya şunları söyledi: Altıncı Sayfa.

Larsa Pippen
Larsa, Bahamalar gezisi sırasında örgülerini sallıyor. (Tavuskuşu)

“Demek istediğim, ben Beyaz değilim. Yani bilmiyorum, annem örgü takardı” diye yanıtladı. “Büyükannem ve büyükbabam Faslı. Annemin çocukken örgüleri vardı. Kendimi bildim bileli her tatile gittiğimde saçlarımı örerdim.”

Larsa’nın Haitili rol arkadaşı Kiki Barth da onu savundu. “Herkesin canı ne isterse sallaması gerektiğini düşünüyorum. Sana yakıştığı sürece, bence onu kucaklamalıyız,” dedi.

Larsa Pippen
Larsa toplantıda oturur. (Jocelyn Prescod/Tavus Kuşu)

Larsa’nın saç örgüsüne tepkisi, saçlarından daha çok ilgi görmesinin ardından geldi. Güzel, erkek arkadaşıyla aktif bir aşk hayatı sürüyor. marcus jordan, 32 ve kısa süre önce West Hollywood, CA’da bir akşam yemeği randevusunda dışarıda tatlı bir öpücük paylaşırken görüldüler. Ayrıca, onun için siyah ipeksi kolsuz bir catsuit ve onun için siyah bir kapüşonlu ve siyah beyaz kot pantolon da dahil olmak üzere göz alıcı siyah kıyafetleri sallarken el ele tutuştular.

Larsa ve Marcus birkaç aydır çıkıyorlar ve insanlar onun eski kocası olduğunu anlayınca hemen manşetlere çıktılar. Scottie Pippen için basketbol oynardı Chicago Bulls Marcus’un babasıyla, michael ürdün. İlişkileri, aralarındaki 16 yaş fark nedeniyle de eleştirilere yol açtı, ancak Larsa, bir röportajda romantizmi savundu. Tamron Salonu Gösterisi. “Şahsen diğer insanların ne yaptığı umrumda değil – kendi gerçeğimi yaşıyorum. Mutluyum. Biz anlaşırız. gibi hissediyorum [Marcus] en iyi arkadaşım. Çok ortak yönümüz var” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/25/larsa-pippen-defends-box-braids-not-white-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir