Larsa Pippen ve Marcus Jordan Golf Turnuvasında Öpüşürken Görüntülendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Larsa Pippen Marcus Jordan PDA


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 007 / BACKGRID

Larsa Pippen Ve marcus jordan Bu hafta golf sahasındaki PDA’ya yüklendi ve bu, Marcus’un babasının bu ayın başlarında ilişkilerini reddetmesine rağmen güçlendiklerini gösteriyor. 49 yaşındaki Larsa ve 32 yaşındaki Marcus, 19 Temmuz Perşembe günü saat DJ HalidMiami, Fla’daki We the Best Foundation Golf Klasiği’nin açılışı Larsa, yarışmaya katılan Marcus’la bir golf arabasına bindi, her fırsatta gizlice kucaklaşıp öptü.

Larsa Pippen Marcus Jordan PDA
Larsa Pippen ve Marcus Jordan, 19 Temmuz 2023’teki golf turnuvalarında bir golf arabasında öpüşüyor (Fotoğraf: 007 / BACKGRID)

Yukarıdaki görüntüde öpüşürken yakalanmışlardı ve bir diğerinde Larsa parmak uçlarında yükseldi ve sırasını beklerken Marcus’a sarıldı. Naismith Memorial Basketbol Onur Listesi’nin oğlu, michael ürdünkız arkadaşının desteğini almaktan memnun görünüyordu. Tatlı çift, bir gökdelenin çatı katındaki bir şezlonga sarılarak ve Larsa’nın üzerinde paylaştığı Miami silüetini izleyerek günü sonlandırdı. instagram Hikaye.

Larsa Pippen Marcus Jordan PDA
Larsa Pippen, Miami’deki golf turnuvası boyunca Marcus Jordan’a bazı destekleyici PDA verdi (Fotoğraf: 007 / BACKGRID)

Larsa da aldı onun hikayesi Cuma günü turnuvayla ilgili stoklarını paylaşmak için kamerayı şık giyimli sevgilisine kaydırarak ve “Hadi gidelim bebeğim!” etrafında bir dizi golf arabası göstermeden önce. Ayrıca, gülümseyip “Hadi gidelim bebeğim!” diyen Marcus’a sevgi dolu bir kol atarken süper uzun saç örgüsünü de gösterdi. Hikayesinde paylaştığı başka bir klipte Larsa, erkeğinin “oyuna” sahipken “gerekliliğe” sahip olduğunu açıkladı. “Birlikte çalışıyoruz” diye ekledi. Çift gol, değil mi?

Reality yıldızı ve Marcus ilk olarak 2019’da ortak arkadaşlar aracılığıyla tanıştılar ve Eylül 2022’de Los Angeles’ta birlikte öğle yemeği yerken görüldükten sonra romantik bir bağ kurdular. Daha sonra birkaç kez akşam yemeği randevularında görüldüler ve Ocak ayında Instagram yetkilisi oldular.

Hem yaş farkları hem de Larsa’nın bir zamanlar evli olduğu gerçeği nedeniyle tepki aldılar. Scottie Pippen, Marcus’un babasının eski takım arkadaşı. İnternette aldığı nefrete rağmen Larsa, kendisinin ve Marcus’unki dışında kimsenin fikrine değer vermiyor. “Şahsen diğer insanların ne yaptığı umrumda değil [think] – Gerçeğimi yaşıyorum. Mutluyum. Biz anlaşırız. gibi hissediyorum [Marcus] en iyi arkadaşım. Pek çok ortak yönümüz var, ”diye açıkladı Tamron Salonu bu senenin başlarında.

Larsa ayrıca ikinci bölümde evliliğe açık olduğunu açıkladı. Miami’nin Gerçek Ev Hanımları 5. sezon buluşması. Mart ayında “Evlendiğim kişinin soyadını kesinlikle değiştirirdim, orası kesin” dedi. Larsa ve Marcus’un evlilik hakkında konuşup konuşmadıkları belli değil ama gözlerinin sadece birbirlerinde olduğu kesinlikle açık.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/larsa-pippen-marcus-jordan-kissing-golf-tournament-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir