Larsa Pippen ‘RHOM’ Üzerine Flört ve Marcus Jordan hakkında konuşuyor: Röportaj – Hollywood Life


larsa pippen marcus ürdün


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Willy Sanjuan/Invision/AP/Robb Cohen/Invision/AP/Shutterstock

Larsa Pippen‘in flört hayatı kesinlikle Sezon 5’te gösterilecek Miami’nin Gerçek Ev Kadınlarıile ÖZEL bir röportaj sırasında onayladı. HollywoodYaşam 15 Ekim’de BravoCon’da. Çıktığına dair söylentileri sorduğumuzda 48 yaşındaki “şovda çıkıyorum” dedi. Michael Jordan31 yaşındaki oğlu, Markus Ürdün. Larsa, flört hayatı veya kiminle karıştığını göreceğimiz hakkında daha fazla bilgi açıklamadı. RHOMdaha önce söylenmiş bir kaynak ET Eylül’de, “Larsa ve Marcus Jordan gelişigüzel bir şekilde takılıyorlar. İkisinin pek çok ortak arkadaşı var, bu yüzden birbirlerinin etrafında çok bulundular ve takılmaktan zevk alıyorlar. Birlikte eğleniyorlar.”

larsa pippen marcus ürdün
Larsa Pippen ve Marcus Jordan, ilk olarak Eylül ayı başlarında Miami’de görülen bir olaydan sonra bağlantı kurdular. (Willy Sanjuan/Invision/AP/Robb Cohen/Invision/AP/Shutterstock)

İlginç olan şu ki, Larsa’nın eski sevgilisi Scottie pippen1997’den 2021’de boşanmaları sonuçlanana kadar evli olduğu Michael Jordan’ın eski Chicago Bulls takım arkadaşıydı. Ve bu bağlantı yüzünden ve şu anki kavgaları, Larsa’nın Marcus ile olan romantizmini “özel” tuttuğunu. Kaynaklar daha önce bize, “Scottie ve Michael’ın anlaşamadıklarını bildiği için her şeyi gizli tutmaya çalışıyor” demişti.

İçeriden biri bize şunları söyledi: “Larsa, Marcus’la çıkıyor ve onun için her şey henüz çok yeni olsa da, kesinlikle Marcus’u daha yakından tanımaktan keyif alıyor. Yaş farkıyla ilgili herhangi bir sorun görmüyor ve yaşına göre çok olgun olduğunu düşünüyor. Ona tam bir beyefendi gibi davranıyor ve bir erkekte aradığı niteliklerin çoğuna sahip. Yine de bazı şeylere çok fazla baskı yapmıyor ve yolculuk devam ederken keyif alıyor.”

Larsa’nın programda Marcus’la çıkıp çıkmayacağını görmek ilginç olacak ama bunu zaman gösterecek. en yeni sezon Miami’nin Gerçek Ev Kadınları 8 Aralık’ta Peacock’da prömiyeri planlanıyor. BravoCon’da çıkış yapan fragmanı buradan izleyin!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/larsa-pippen-dating-marcus-jordan-rhom-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir