Larsa Pippen, Erkek Arkadaşı Marcus Jordan ile Evlilik Konusunda Konuşuyor – Hollywood Life


Larsa Pippen Marcus Ürdün


Galeriyi görüntüle

Larsa Pippen şimdiden geleceği düşünüyor marcus jordanemekli basketbolcu Hall of Fame’in 32 yaşındaki oğlu michael ürdün, en şirin şekilde! ikinci bölümü sırasında Miami’nin Gerçek Ev Hanımları 5. sezonda yeniden bir araya gelen 48 yaşındaki Larsa’ya, Marcus’la evlenirse adını tireleyip işaretlemeyeceği soruldu ve kolay bir yanıtı vardı. “Evlendiğim kişinin soyadını kesinlikle değiştirirdim, orası kesin,” diye onayladı.

Larsa, en az birkaç aydır Marcus’la çıkıyor ve onunla ilk kez Eylül 2022’de görüldü. 60 yaşındaki Michael Jordan, Larsa’nın eski kocasıyla birlikte Chicago Bulls’ta oynadığı için ilişkileri kesinlikle dikkatleri üzerine çekti. Scottie Pippen80’lerde ve 90’larda. Ancak eski takım arkadaşları, Scottie’nin ESPN’nin 2020 belgesel dizisinde nasıl tasvir edildiğini onaylamaması nedeniyle arkadaş değiller. Son DansMichael’ın 1997 – 1998 sezonunda Chicago Bulls ile geçirdiği son sezonun ardından.

Larsa Pippen Marcus Ürdün
Larsa Pippen ilk olarak Marcus Jordan ile birlikte görüntülendi (Fotoğraf: MEGA)

Larsa’ya Michael ile olan ilişkisi soruldu. Miami’nin Gerçek Ev Hanımları 5. sezon birleşimi, ancak yorum yapmaktan kaçındı. “Yani, gerçekten konuşmak istemiyorum – Marcus ve ben hakkında konuşmak istiyorum,” dedi ev sahibine Andy Cohen. “Marcus ve benim hakkımda konuşurken kendimi rahat hissediyorum.”

“Olağandışı” dinamik konusunda kendisine baskı yapıldığında, üç yıllık ayrılığın ardından Ocak 2022’de boşandığı Scottie ile birlikteyken Marcus’u hiç tanımadığını vurguladı. “Onunla birkaç yıl önce tanıştım. Onunla daha önce hiç karşılaşmadım, diye açıkladı. “Scottie’nin Michael’la oynadığı son sene onunla birlikteydim. Michael ve karısı boşanıyorlardı, bu yüzden karısıyla, çocuklarıyla hiç tanışmadım. İç içe geçmiş ailelerimiz yoktu. Onları hiç tanımadım.”

Larsa Pippen Marcus Ürdün
Marcus Jordan ve Larsa Pippen, Kasım 2022’de Miami sahilinde görüldü (Fotoğraf: MEGA)

Yukarıda bahsedildiği gibi, Larsa ve Marcus ilk olarak Eylül ayında Miami’nin popüler restoranı Zuma’da yemek yerken birlikte görüldü. Birkaç ay süren spekülasyonlardan ve hatta herkesin elini tutmasından sonra, çifte yakın bir kişi onların gerçekten bir eşya olduğunu doğruladı. “Hala gündelik ve eğleniyorlar” dediler İNSANLAR Ocak ayında. “Sessiz tutmak ve olayı büyütmemek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Haftada en az birkaç kez birbirlerini görüyorlar.”

Larsa, Şubat ayındaki 16 yıllık yaş farkını bir görünüm sırasında savundu. Tamron Salonu Gösterisi. “Şahsen diğer insanların ne yaptığı umrumda değil – kendi gerçeğimi yaşıyorum. Mutluyum. Biz anlaşırız. gibi hissediyorum [Marcus] en iyi arkadaşım. Pek çok ortak yönümüz var” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/larsa-pippen-marriage-boyfriend-marcus-jordan/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir