Larry Strickland Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Country müzik ikonu, neredeyse 33 yıldır kocası Larry Strickland ile mutlu bir şekilde evli! Naomi’nin kalbini çalan müzisyen hakkında her şeyi burada öğrenin!

Naomi Judd 76 yaşında hala güçlü olan bir country müzik efsanesi! Kentucky’deki mütevazi başlangıçlardan gelen ikon, 80’lerde anne/kız ikilisinin bir parçası olarak ün kazandı. Yargıçlar ilk doğan çocuğunun yanında Wynonna Judd. İnanılmaz ikili, Naomi’nin kaleme aldığı hit “Love Can Build a Bridge” ile En İyi Ülke Şarkısı da dahil olmak üzere altı Grammy ödülü kazanmaya devam edecekti.

Naomi Judd
Naomi Judd ve kocası Larry Strickland ve 1989’dan beri evliler. (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

İkili, 1991’de Naomi’nin Hepatit C teşhisiyle ilgili endişeler üzerine ayrıldı, ancak ikili arasında zaten bir gerilim oluşmuştu. Birincisi, Wynonna, Naomi’nin ilk kocasına inandığı için hayatının büyük bir bölümünde öz babası hakkında karanlıkta kaldı. Michael Ciminella babasıydı. Ancak Naomi, bebek doğmadan önce onu terk eden erkek arkadaşı Charles Jordan ile Wynonna’ya hamile kaldı. Naomi daha sonra Michael ile evlendi ve çift, ashley judd 1968’de dört yıl sonra ayrılmadan önce. Naomi, hayatının aşkıyla tanışmadan önce iki kızını bekar bir ebeveyn olarak yetiştirdi.

Giriş Larry Strickland. Naomi’nin 6 Mayıs 1989’da evlendiği ikinci kocası, 1946’da Kuzey Carolina, Raleigh’de vaiz bir babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Naomi bir keresinde, “Ortak geçmişlerden geliyoruz” demişti. Ülke Hayranları. “Larry ve ben altı kişilik, çok mavi yakalı bir aileden geliyoruz. Her yaz tütün tarlalarında çalışırdı. Babamın kendi benzin istasyonu vardı ve bana sıkı çalışma etiğini öğretti. Larry, tanıdığım en alçakgönüllü insan.”

Larry aynı zamanda bir müzisyen, çünkü genç yaşta kilisede şarkı söylemeye başladı ve 1970’lerin grubunun bir parçası olarak dünya çapında bir basçı olmaya devam edecekti. Pul Dörtlüsü. Larry bir röportajda şunları söyledi: “Yaklaşık on yaşındayken babam beni bir İncil konserine götürdü ve o zamanlar, gospel müzik dünyasının en iyi gruplarını duymam gerekti,” dedi. Ülke Hayranları. “Genç bir çocukken gerçekten içimde derinlere battı. Çok genç yaşta şarkı söylemeye başladım. Kendime öğretmek. Müzik okumayı öğrenmek için sesim üzerinde çalışıyorum. O zamandan beri benden ayrı”

İlham veren evlilikleri boyunca Larry, Naomi’nin Judds sonrası kariyerinde gelişmesine yardımcı oldu. adlı Hallmark Channel TV programında onu yönetmeye yardım etti. Naomi’nin Yeni Sabahı iki sezon süren anılarını tanıttı Zaman Nehri: Depresyona İnişim ve Umutla Nasıl Ortaya Çıktığım ve diğer kendi kendine yardım kitapları, Lifetime’s gibi filmlerde oyunculuk rollerini destekledi. Öldürme Oyunu ve country müzik sahnesinde nadiren göründüğü zamanlarda her zaman hazırdı. Gerçek aşk hakkında konuşun!

Naomi, evliliklerinin sırrını açıklamaları istendiğinde komik bir şekilde şunları söyledi: TAMAM! 2008 yılında “Bir horlama bekçisi. Kocam horluyor. 27 yıldır birlikteyiz ve Sevgililer Günü için kendine bir horlama koruyucusu aldı. Çok romantik değil ama seviyorum. Ve ayrı banyolar.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/naomi-judd-husband-4702228/

Yorum yapın