Larry David, Coşkunuzun Kaderini Engellediğini Açıklıyor


Bu haberi duyduktan sonra hevesinizi kıramayacaksınız.

10 Nisan’da, Larry David Bunu doğruladı Coşku frenlemek HBO’da 12. sezon onayını aldı. 74 yaşındaki oyuncu, gazetecinin ev sahipliğinde düzenlenen Emmys panelindeki bir tartışmada haberi verdi. zengin eisen ve oyuncu kadrosu David’in yer aldığı, Jeff Garlin, Susie Essman, JB Smoove, Cheryl Hines, Richard Lewis ve yönetici yapımcı Jeff Schafferbuna göre Çeşitlilik.

“Öyleyse, bir yarışmaya katılmaktan onur duydum. [Emmys] için panel Coşku frenlemek Eisen, bu gece,” Pazar günü Twitter’da yazdı, “burada, oyuncuların çoğuyla birlikte LA’da ve Larry David’e nihai soruyu sordu: Başka bir sezon olacak mı? Zapt etmek? Evet dedi.”

Bu haber, 2000 yılında başlayan ve 21 yılda 11 sezonu olan dizinin hayranlarını biraz rahatlattı çünkü David yeni sezonları yalnızca ilham aldığında yazıp yazıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326794/larry-david-confirms-curb-your-enthusiasm-s-fate-and-it-s-enough-to-make-susie-greene-scream?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın