Larry Birkhead, Dannielynn’in 16. Doğum Günü’nü Saygı Duruşuyla Kutluyor – Hollywood Life


dannielynn kuş kafalı, larry kuş kafalı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Mutlu Yıllar Dannielynn Birkhead! gencin babası Larry, 49, kızının 16. doğum gününü bir fotoğraf kolajı ve başlıkta onu duygulandıran bir haraçla kutladı. Larry, yıllar boyunca Dannielynn’in bir dizi fotoğrafını ve rahmetli annesiyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Anna Nicole Smith. Larry, dönüm noktası olan doğum gününe ulaşan kızıyla ne kadar “gurur duyduğunu” vurguladı. Ayrıca haraçını Anna’ya dokunaklı bir referansla kapattı: “Annem aşağıya bakıyor!”

Fotoğraflar, Dannielynn’i farklı yaşlarda tatlı bir şekilde gülümseyerek, poz vererek ve oynarken gösteriyordu. Ayrıca onun ve Larry’nin sevimli baba-kız anları yaşarken çekilmiş üç fotoğrafı vardı. Dannielynn’in 16 yıllık yaşamında üstesinden geldiği her şeye işaret ederek ona gelecek için iyi dileklerde bulundu. “On altı yıl önce güzel bebeğim doğdu. Bu gerçekten yaşlı hissetmek istiyorsan. Birçok insan şansın sana karşı olduğunu düşündü, ama belki bu senden çok bana yönelikti. Trajedi, kargaşa ve birkaç bebek öfke nöbeti sayesinde bugün ışıl ışıl parlıyorsunuz ve çok başarılısınız” diye yazdı. “Baban olmaktan gurur duyuyorum!”

Larry Birkhead, Dannielynn'in 16. Doğum Günü'nü Saygı Duruşuyla Kutluyor – Hollywood Life
Larry ve Dannielynn, Kentucky Derby’de kırmızı halıda yürüyorlar. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Dannielynn’in erken çocukluk dönemini çevreleyen babalık dramından kısaca bahsetti, ancak küçük kızını ne kadar çok sevdiğinin altını çizdi ve onun ehliyetini almaya uygun olduğu konusunda şaka yaptı. “Çılgın bir yolculuktu ve Dannielynn hayatıma neşe ve kahkaha getirdi. Yerel yollarınızdan uzak durun çünkü Dannielynn 16 yaşında” diye yazdı. “Doğum günün kutlu olsun. Devam et.”

Dannielynn 2006’da doğdu, ancak doğumu avukat olarak çok tartışmalara konu oldu. Howard K. Stern doğum belgesinde babası olarak kayıtlıydı. Anna, Şubat 2007’de 39 yaşında aşırı dozda uyuşturucudan öldü ve bir babalık testi, o yılın Nisan ayında Larry’nin Dannielynn’in babası olduğunu kanıtladı.

Larry Birkhead, Dannielynn'in 16. Doğum Günü'nü Saygı Duruşuyla Kutluyor – Hollywood Life
Anna ve Larry 2004’teki bir partide birlikte. (Splashnews)

Anna’nın ölümünden beri Dannielynn ve babası birbirinden ayrılamazlar. Bu yılın başlarında, baba ve kızı ikilisi, Mayıs ayında Kentucky Derbisine birlikte katılırken görüldü. Etkinlik sırasında, gördükleri gibi tonlarca ünlü koşusu yaptılar. Janet Jackson, Dannielynn’in taklit ettiği derbideki 2003 klasik görünümü. Ayrıca eski Bon Jovi gitaristini de gördüler. Richie Sambora, kim ona gitar dersleri teklif etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/larry-birkhead-dannielynn-birthday-tribute/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir