Landon Barker ve MGK’nın Travis Barker Hastaneye Yatışı Arasındaki Performansı – Hollywood Life


Landon travis barker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Landon Barker18 yaşında özel bir konuk sanatçıydı. Makineli Tüfek Kelly’nin 28 Haziran’da New York’ta devasa Madison Square Garden konseri. MGK, Landon’ın babasıyla yakın arkadaştır. Travis Barkerve Landon’ı biletleri tükenen gösteride bir şarkı söylemesi için dışarı çıkardı. Landon, MGK’nın yanında kalabalığa seslendi. Bu arada, California’daki evine dönen Travis, hastaneye kaldırıldı. Kourtney Kardashian onun tarafında.

Travis’in hastaneye kaldırılışının detayları hala belirsiz, ancak 28 Haziran öğleden sonra bir sedyeyle içeriye götürülürken fotoğraflandı. Fotoğraflar ortaya çıkmadan kısa bir süre önce, “Tanrı beni korusun” diye şifreli bir tweet attı. Onun kızı, Alabama Barker, ayrıca babasının sıkıntıları arasında dua istemek için Instagram Hikayesine gitti. Ancak Landon ve MGK, MSG konserinden videolar paylaştıkları için kendi sosyal medya sayfalarında duruma değinmediler. Aile, Travis’in durumu hakkında henüz bir güncelleme paylaşmadı.

travis lanndon barker
Travis ve Landon Barker bir etkinlikte. (John Salangsang/Shutterstock)

Bu arada, Landon’ın New York City görünümü, onunla yeni ilişkisi hakkında vızıltıların ortasında geliyor. Charlie D’Amelio. İkilinin ilk olarak bu hafta başlarında çıktıkları bildirildi ve Machine Gun Kelly’nin gösterisinden önce Big Apple’da birlikte görüntülendiler. Bir kaynak, “Birbirlerini görüyorlar ve bu erken aşamalar” dedi. İnsanlar. Charli de bu ayın başlarında Landon’ın gösterilerinden birine katılırken görüldü.

makineli tüfek kelly trvis barker
Makineli Tüfek Kelly ve Travis Barker kırmızı halıda. (ABC/Shutterstock)

Elbette Landon, babasının Mayıs ayında İtalya’daki Kourtney ile düğününe de katıldı. İkili, Kaliforniya’daki bir adliyede evlenerek sendikalarını resmi hale getirdikten sadece bir hafta sonra 22 Mayıs’ta gösterişli bir törenle evlendi. Ayrıca Nisan ayında Las Vegas’ta kaçtılar, ancak o sırada evlilik cüzdanı alamadılar. Kourtney ve Travis’in aileleri yıllardır arkadaştır, bu yüzden ilişkilerinin ortasında onları bir araya getirmek sorunsuz bir geçiş oldu. Landon’a ek olarak, Travis’in 16 yaşında bir kızı Alabama ve bir üvey kızı var. Atiana de la Hoyaile olan ilişkisinden shanna moakler. Kourtney eski ile üç çocuğu paylaşıyor, Scott Disick


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/landon-barker-machine-gun-kelly-performance-nyc-travis-barker-hospital/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir