Landon Barker ve Charli D’Amelio NYC’de El Ele Tutuştu


Travis’in hastaneye kaldırılmasının ortasında, Landon’ın küçük kız kardeşi, Alabama Barker, Instagram takipçilerinden “dualarınızı göndermelerini” istedi. 16 yaşındaki çocuk, o zamandan beri silinmiş bir TikTok videosunda, Travis’in elini hastane odası gibi görünen bir yerde tuttuğunu gösteren savunmasını yineledi.

Travis’in tıbbi acil durumu, kendisi ve Kourtney’in 22 Mayıs’ta lüks bir İtalyan düğününde düğüm atmasından bir ay sonra geldi. Törene, Travis’in çocukları ve üvey kızı da dahil olmak üzere yakın arkadaşları ve aile üyeleri katıldı. Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı.22 ve Kourtney’nin eski eşinden üç çocuğu Scott Disick: Duvarcı12, Penelope9 ve Saltanat7.

Düğünleri hatırlatan Landon, geçenlerde E! Haberler’ Günlük Pop “güzel bir deneyim” olduğunu söyledi.

“Oraya gitmek ve babamı yeni karısıyla süper mutlu görmek harikaydı” diye paylaştı. “Dürüst olmak gerekirse şaşırtıcıydı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336274/landon-barker-holds-hands-with-charli-d-amelio-amid-dad-travis-barker-s-hospitalization?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir