Landon Barker ve Charli D’Amelio Banyo PDA’lı Mini Bir Kravis


PDA, Barker yoludur.

Charlie D’Amelio ve Landon Barker 27 Temmuz’da Charli, onun ve Landon’ın banyoda öpüşürken çekilmiş bir fotoğrafını Instagram Hikayelerinde paylaştığında, Gram’a olan sevgilerinin bir kısmını paylaştılar.

Ve diyelim ki, özçekimleri bize Kravis’in tüm hislerini veriyor. Sonuçta, Landon’ın babası, Travis Barkerve Kourtney Kardashian temelde PDA’nın resmi olmayan kralı ve kraliçesidir. Birkaç gün önce ikili, dokuz ay önce nişanlandıkları Kaliforniya, Montecito’daki plajda sevgilerini toplarken görüldü.

Belki bir plaj ve banyo biraz farklıdır, ancak her iki çiftin de öpüşmekten çekinmediği açıktır.

Haziran ayında, bir kaynak E! Landon ve Charli’nin “çıkmanın ilk aşamalarında oldukları” haberi. Ve o zamandan beri, çiftin ilişkisi ısınmaya başladı. Temmuz ayının başlarında, Charli ve Landon arkadaşlarıyla birlikte geçirdikleri bir geceden Instagram Hikayelerinde bazı fotoğraflar paylaştılar; bunların arasında yüzlerini birbirine yaklaştırdıkları bir an da vardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339722/landon-barker-and-charli-d-amelio-prove-they-re-a-mini-kravis-with-bathroom-pda?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir