Landon Barker Travis Hastaneye Yatırılırken Makineli Tüfek Kelly Tarafından Rahatlatıldı – Hollywood Life


Landon Barker Travis Hastaneye Yatırılırken Makineli Tüfek Kelly Tarafından Rahatlatıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock / Ben Hider/Hulu/Shutterstock için PictureGroup

Landon Barker aile dostuna yaslanmış Makineli Tüfek Kelly baba olarak Travis Barker bildirilen pankreatit ile hastanede kalır. 18 yaşındaki oyuncu, Travis’in 28 Haziran Salı günü hastaneye kaldırıldığı haberi çıktığında MGK’nın New York’taki devasa Madison Square Garden gösterisine katıldı.

Bir kaynak, “Landon tüm durumu bir profesyonel gibi ele aldı ve Colson’ın yanında olduğu için çok müteşekkir, çünkü onun için gerçekten bir aile gibi” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. İçeriden biri, “Colson, Landon’ın ağabeyi gibidir ve onun arkasını kolladığını bilmek çok rahatlatıcıydı” diye ekledi. Özellikle, MGK ve Travis Barker’ın müzik sahnesinde uzun süredir devam eden bir dostluğu var.

Landon Barker Travis Hastaneye Yatırılırken Makineli Tüfek Kelly Tarafından Rahatlatıldı – Hollywood Life
Baba Travis hastanede kalırken Landon Barker, Makineli Tüfek Kelly tarafından teselli ediliyor. (Chelsea Lauren/Shutterstock / Ben Hider/Hulu/Shutterstock için PictureGroup)

Gösteriden önce, Travis’in eski karısıyla paylaştığı Landon Shana Moakler – üvey annesiyle “sürekli iletişim halindeydi” Kourtney Kardashian ve küçük kız kardeş Alabama, 16, “ne zaman isterse.” İçeriden biri, “Landon, Travis gün boyunca konuştukları için hastalanmaya başladıktan kısa bir süre sonra durumdan haberdar edildi” dedi. Landon, başlangıçta bir aile WhatsApp zinciri aracılığıyla haberleri öğrendi.

Landon, babasını kontrol etmek için önce ve sonra Kourtney’i aradı çünkü çok endişeliydi. Kourtney, Landon’a Travis’in çevresinde bir sürü insan olduğunu ve şu anda endişelenmemesi gerektiğini söyledi.” “O ve Alabama, Landon’la konuştular ve yapabileceği hiçbir şey olmadığını söylediler, bu yüzden sadece şovunuzda performans göstermeye ve onu öldürmeye odaklanın çünkü Travis’in istediği bu.”

Landon, çıkış single’ı “Don’t Need Her” ile OTG Landon olarak R&B’den ilham alan müzik icra etmeye başladığı 2018’den beri babasının izinden gidiyor. Aynı yıl Batı Hollywood’daki The Roxy tiyatrosunda canlı olarak ilk kez sahneye çıktı. Babası, rock alanındaki müziğiyle tanınırken – özellikle Blink 182 ile – Travis tanınmış bir hip-hop işbirlikçisidir ve aşağıdaki gibi rapçilerle çalışmaktadır. genç eşkıya.

İçeriden ikinci bir kişi, ailesinin son performansı için “onunla gerçekten gurur duyduğunu” belirtti. HL’ye, “Travis ile her şey kötüye gittiğinde Landon zaten New York’ta gösteriye hazırlanıyordu, eve acele etmek istedi ama bu babasının isteyeceği son şeydi,” dediler. “Madison Square Gardens’ta sahne almak çok büyük bir fırsattı ve babasının hazırlanmasına yardım ettiği bir şeydi, bu yüzden tüm strese rağmen doğru olanı yaptı. Herkes onunla gerçekten gurur duyuyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/landon-barker-comforted-machine-gun-kelly-travis-hospital/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir