Landon Barker, Travis Barker’ın Hastaneye Yatırılmasının Ortasında MGK İle Gösteri Yaptı


Şov devam etmeli Landon Barker.

Babasından saatler sonra Travis Barker 28 Haziran’da bilinmeyen bir tıbbi acil durum nedeniyle hastaneye kaldırıldı, 18 yaşındaki Makineli Tüfek Kelly “Die in California” adlı işbirliklerinin performansı için New York’taki Madison Square Garden’da sahneye çıktı.

Landon, Instagram Hikayelerinde performansın birkaç videosunu paylaştı. Seyircilerden biri, biletleri tükenen kalabalığa bakarken “aman tanrım @landonasherbarker” yazarken, gösteriyi çeken başka bir kişi “@machinegunkelly @landonasherbarker’ı çıkardı!!!” yazdı.

Genç rapçi, küçük kız kardeşinin aksine Travis’in hastaneye kaldırılmasından bahsetmedi. Alabama BarkerInstagram Hikayesine giden hayranlara “Lütfen dualarınızı gönderin” diye soran kişi. Babasının sağlığı hakkında herhangi bir ek ayrıntı paylaşmadı.

16 yaşındaki oyuncunun talebi, haberlerin su yüzüne çıkmasından birkaç dakika sonra geldi. yanıp sönme-182 davulcu eşiyle birlikte ambulansla Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’ne getirildi, Kourtney Kardashianonun tarafında.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336181/landon-barker-performs-with-machine-gun-kelly-amid-dad-travis-barker-s-hospitalization?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir