Lance Reddick’in Karısı Stephanie Day Ölümünün Ardından Açıklama Yapıyor – Hollywood Life


Lance Reddick'in Karısı Stephanie Day Ölümünün Ardından Açıklama Yapıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Photography/Shutterstock

Lance Reddick‘eşi Stephanie Günü 60 yaşındaki trajik ölümünün ardından ilk açıklamasını yaptı. Neredeyse 12 yıllık karısı, 18 Mart Cumartesi günü Instagram hikayesinden “Lance aramızdan çok erken alındı,” diye yazdı. son gün bu platformlarda paylaşılan sevgi, destek ve güzel hikayeler. Mesajlarınızı görüyorum ve onlara sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumu ifade etmeye başlayamıyorum” diye ekledi.

“Ve binlerce Kader Lance’e özel olarak oynayan oyuncular, teşekkür ederim. Lance, oyunu sevdiği kadar seni de sevdi,” diye yazdı ve aynı zamanda Komutan Zavala rolünü haykırdı. Kader video oyunu serisi. Stephanie, “Memleketi Baltimore’daki momcares.org’a bağış yapılabilir,” dedi.

Lance Reddick'in Karısı Stephanie Day Ölümünün Ardından Açıklama Yapıyor – Hollywood Life
Lance Reddick ve eşi Stephanie Day. (John Fotoğrafçılık/Shutterstock)

Lance, 17 Mart’ta çiftin Studio City, CA’da ne yazık ki ölü bulundu, ancak ölüm nedeni hala bilinmiyor. O, iki çocuğu olan Stephanie tarafından hayatta kaldı. Yvonne Nicole Reddick Ve Christopher Reddickçiftin dört sevgili köpeğinin yanı sıra Bayan kadife çiçeği, RonVe Tilly. Çift, daha sonra sendikalarını yasal hale getirmek için seçtikleri Minneapolis, Minnesota’da aynı tiyatroda çalışırken 1999’da tanıştıktan sonra 2011’de evlendi.

Yale Üniversitesi mezunları, film ve televizyon endüstrisinde, HBO’nun hit dizisinin beş sezonunun tümü de dahil olmak üzere çeşitli rollerle tanınıyordu. Tel yanı sıra Keanu Reeves içinde John Wick film serisi. Keanu ayrıca Lance’in ölümünden sonra bir açıklama yaptı. John Wick müdür Çad Stahelski.

“Sevgili dostumuz ve meslektaşımız Lance Reddick’i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.” dediler Son tarih Hollywood. “Mükemmel bir profesyoneldi ve birlikte çalışmak bir zevkti. Sevgi ve dualarımız eşi Stephanie, çocukları, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte. Filmi onun sevgi dolu anısına adıyoruz. Onu çok özleyeceğiz” dediler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/18/lance-reddick-wife-stephanie-day-statement-after-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir