Lance Bass, Britney Spears’ın Hala “Çevresinde Bir Duvar” Olduğunu Söyledi


Anlaşılan Lance Bas iletişim kurma yeteneğini hissediyor Britney Spears gitti.

NSYNC üyesine göre, Kasım ayında konservatuarlığı sona erdikten sonra Britney’e ulaşmaya çalıştı, ancak onunla iletişime geçemedi.

ile yaptığı bir röportajda “Hiç de değil” dedi. Altıncı Sayfa 31 Mayıs’ta yayınlandı. “Sadece, bilirsin, onun etrafında bir duvar var. Ve nedense, bu insanlar eski arkadaşlarının hayatına karışmasını istemiyorlar.”

Ancak bir kaynak E! Lance’in zaman içinde Britney ile “bağlantısını kaybettiği” haberi, “Zehirli” şarkıcının telefon numarasının konservatörlüğü sona erdiğinden beri değiştiğini de sözlerine ekledi. İçeriden biri, Lance’in “muhtemelen” doğru numaraya sahip olmadığını kaydetti.

Bu, Lance’in pop yıldızından uzaklığına ilk dokunuşu değil. Temmuz 2021’de Lance, “Gimme More” sanatçısının babasıyla o zamanlar aktif olan konservatuarlık savaşı hakkında fikrini verdi, Jamie Spearsaynı zamanda Britney ile “yıllardır” konuşmadığını da kaydetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333147/lance-bass-claims-there-s-still-a-wall-around-britney-spears-despite-termination-of-conservatorship?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel