Lana Del Rey’in Yüzük Taktıktan Sonra Evan Winiker ile Nişanlandığı Bildirildi – Hollywood Life


Lana Del Rey'in Yüzük Taktıktan Sonra Evan Winiker ile Nişanlandığı Bildirildi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Xavier Collin/Image Press Agency / SplashNews.com

lana del rey, 37, evleniyor! Şarkıcı, Range Media Partners ile nişanlandı Evan Winikerbuna göre Reklam panosu. Muhabbet kuşları, ilişkileri konusunda çok özel olsalar da, geçtiğimiz birkaç ay içinde, Eylül’deki Malibu Chili Cook-Off festivalinde bir gezi ve Pappy ve Harriet’in Pioneertown’daki restoranında bir gezi de dahil olmak üzere, son zamanlarda birkaç kez birlikte toplum içinde görüldüler. , CA bu ayın başlarında.

lana del rey
Lana’nın bildirilen nişan yüzüğünün yakından görünümü. (Xavier Collin/Image Press Agency / SplashNews.com)

Nişan haberleri, Lana’nın sadece birkaç hafta önce gerçekleşen 2023 Billboard Women In Music etkinliğinde sol elinin yüzük parmağında bir elmas yüzük takarken görülmesinin ardından da geldi. Halıda fotoğraf çektirdi ve kemerli krem ​​rengi dantel bir elbise ve altın renkli ayakkabılar giydi. Yüzüğünü sergilemek için elini kaldırmadı ama kollarını iki yanında tuttuğu açıkça görülebiliyordu.

Lana gibi Evan’ın da başarılı bir kariyeri var. Range Media’daki işi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok farklı müşteriyle çalışmasına yol açtı: MAKS., Daya, Disko Bisküvileri, Skyler Taş Sokağı Ve Dünyadan Yürümek. Ayrıca grubun bir parçası olarak müzisyen olarak çalıştı. Çelik Trenile gezdi ve Tegan ve Sara, Ben Kıvrımlar, Yıpranma, Silversun Manyetikler ve dahası. Arkadaş müzisyen ve yapımcı Jack Antonoffgrubun üyesi olmasıyla tanınan eğlence. ve müzikal olarak birlikte çalışmak Taylor Swiftaynı zamanda Çelik Tren üyesiydi.

lana del rey
Lana, 2023 Billboard Women In Music Etkinliğinde. (Xavier Collin/Image Press Agency / SplashNews.com)

Lana aşk hayatıyla manşetlere çıkmadığında, bunu kendi destansı müziği için yapıyor. Dokuzuncu stüdyo albümünü çıkardı, Ocean Blvd’nin Altında Bir Tünel Olduğunu Biliyor Muydunuz?, 24 Mart’ta ve şimdiden övgü dolu eleştiriler alıyor. Vizyoner Ödülü’ne de layık görüldü. Reklam panosu‘nin 2023 Müzikte Kadınlar töreni ve bir unutulmaz kabul konuşması.

Lana epik konuşması sırasında, “Tam olarak uzun vadeli bir vizyonum yok, ancak merak ediyorsanız çok, çok mutluyum” dedi. “14 yıl önce ilk albümümü çıkardığımda sular o kadar sıcak değildi. Kendileri olmak ve kendilerini ifade etmek için kültürde harika bir zaman olduğunu hisseden herkes için gerçekten mutluyum. 2008’de böyle hissetmiyordum. Mutlu olmak nihai amaçmış gibi hissediyorum. Ben de yaptım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/29/lana-del-rey-engaged-evan-winiker-ring-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir