Lamar Odom, Khloe Kardashian’ı Kaybetmesiyle İlgili Eleştirilere Cevap Verdi


Lamar Odom duygularının arkasında duruyor.

NBA yıldızı, kendisinin ve eski eşinin nostaljik bir fotoğrafını yayınladıktan sonra eleştirmenlere bir mesaj paylaştı. Khloe Kardashian Facebook’a “En iyi arkadaşımı özlüyorum #hayat için hatıralar” başlığıyla.

Lamar, Instagram hesabı tarafından görüntülendiği gibi, silindikten sonra silinen gönderinin altına “Hata yapılmış olsa da birini kaçırmamıza izin verilmediğini bilmiyordum” diye yazdı. @Theshaderoom“Ben de herkes gibi insanım ama anladım ki insanları yüzüstü bırakıyorum ve bunun bedelini sonsuza kadar ödeyeceğim ve bu da sorun değil. İyi Geceler Facebook Ailesi.”

Lamar ve Khloe’nin boşanması, 2013’te ilk kez ayrıldıktan sonra 2016’da sonuçlandırılsa da, Good American’ın kurucu ortağı ve eski ilişkileri hakkındaki duygularını ifade etmeye devam etti.

sezon üç boyunca Ünlü AğabeyŞubat ayında prömiyeri olan Lamar, Khloe’ye geldiğinde “O iyi kadına doğru davranmadım” dedi.

Sporcu, o sırada bir günah çıkarmada “Sadece onun huzurunda olmak bir nimet olurdu” dedi. “Ona aptal olduğum için üzgün olduğumu söylerdim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350831/lamar-odom-responds-to-criticism-after-sharing-he-misses-%22best-friend%22-khloe-kardashian?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir