Lamar Odom, Çocuklarına Hatalarından Öğrenmeyi Nasıl Öğretiyor?


Gerçekleşen başka bir rüya mı? Lamar, Winnie Stackz ve Hair Queen LA tarafından sunulan, Los Angeles’ta MainRo’da düzenlenen Couture Fighting Cancer’ın 2. Yıllık Moda Şovunda 24 Eylül’de ilk mankenlik gösterisini yaparken Destiny’ye tezahürat yapacak.

Ve Destiny’nin podyuma çıkışı bundan daha uygun olamazdı.

“Moda her zaman doğuştan gelen bir duyguydu, bu yüzden bu şovla bağlantı kurmak mantıklıydı” dedi. “Kanserle bağlantılarım var, büyükannem onu ​​geçti, babamın annesi ve amcam kaptı.”

Etkinliğe hazırlanmak için, Destiny en iyi yüzünü ortaya koyuyor ve Dr. David Sadaatve bir kirpik lifting ve kaş laminate Emily Phelps.

Ve Destiny gibi süper model efsanelerinden ilham alırken Naomi Campbell ve imankendi cam tavanlarını kırmaya hazır: “Kendi yolumu inşa etmeye çalışıyorum ve içeri tıkılmak istemiyorum.”

Kariyerindeki bu önemli dönüm noktasında Lamar’ın yanında olması onu daha da özel kılıyor, “Babamla vakit geçirirken eğleniyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347661/how-lamar-odom-is-teaching-his-kids-to-learn-from-his-mistakes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir