Lala Kent ve Scheana Shay’in Annelik Üzerindeki Bağları Altın Kadar İyi


Şeana Shay Ve Lala Kent bugünlerde bazı damlatmaz bardakları yükseltmekten çok mutlular.

iken Vanderpump Kuralları yıldızlar yıllar içinde yakın arkadaş oldular, ikisi sadece bir ay arayla anne olduklarında bağları daha da derinleşti. Lala kızı doğurdu Okyanus (eski babası kimin Randall Emmett) Mart 2021’de Scheana kızı kucaklarken Yaz kocası ile Brock Davies önümüzdeki ay.

Ve 2 yaşındaki en iyi arkadaşların anneleri olarak hayat nasıldı?

Scheana özel olarak E’ye “Çok eğlenceli,” dedi! Bu ayın başlarındaki haberler, yeni Uber One reklamlarını tanıtırken. “Vallahi bu çocukların yeni bir şeyler öğrenmelerini, yeni bir şeyler söylemelerini izliyoruz. İki günlüğüne iş gezisine çıkıyorum ve eve geldiğimde ‘Sen ne zaman büyüdün?’ Daha dün seninle FaceTime yaptım.”

“Good as Gold” şarkıcısının açıkladığı gibi, “Onların hayatı öğrenmelerini ve anlamalarını izlemek çok eğlenceli, özellikle de bunu birlikte yaptıklarında ve birbirleriyle oynadıklarında. Ocean bir şeyler yapar, Summer kopyalar. Summer bir şeyler yapar, Ocean kopyalayacak, sanki çok sevimliymiş gibi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374919/why-lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-lala-kent-and-scheana-shay-s-bond-over-motherhood-is-as-good-as-gold?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir