Lala Kent, Tom Sandoval ve Raquel Leviss’in “Tamamen Birlikte” Olduğunu Düşünüyor – Hollywood Life


Lala Kent


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Lala Kent32, hakkında söylenecek daha çok şey vardı Tom Sandoval Ve Raquel Leviss‘hile skandalı ne zaman TMZ 14 Mart’ta realite yıldızına yetişti. Bir muhabir Lala’ya 39 yaşındaki Tom ve 28 yaşındaki Raquel’in yaklaşan gösteride yan yana oturacağını düşünüp düşünmediğini sordu. Vanderpump Kuralları 10. sezon buluşması. “Yapmalılar mı bilmiyorum. Olabilir. Ortaya çıkıp tamamen birlikte olabilirler, ”dedi Lala. Muhabir, Lala’ya Tom ve Raquel’in ilişkisinin mevcut durumu hakkında baskı yaptığında, “Bilmiyorum. Hiçbirimiz bilmiyoruz. Hiçbir fikrim yok.”

Lala Kent
Lala Kent, BravoCon 2022’de (Fotoğraf: Shutterstock)

Elbette Lala, dokuz yıllık kız arkadaşını aldatan Tom’a kazık attı. Ariana Madix, Raquel ile. Lala, muhabirin Tom ve Raquel’in aşık olduğunu düşünüp düşünmediğini sormasının ardından Tom’a “narsist” dedi. “Hiçbir şeyi sevecek kadar duygusal bir kapasitesi yok,” dedi.

Lala da seslendi Tom Schwartz iddiaya göre olay açığa çıkmadan bir ay önce haberi vardı. Lala, Schwartz’ın neden insanlara bu ilişkiden hemen bahsetmesi gerektiğini açıklarken, “Bazen iyi bir insan olmayı seçmek zorundasın,” dedi.

Lala bir arkadaşıyla yola çıkmadan önce, TMZ muhabir ona, skandallarının ardından Tom ve Raquel’in Bravo programında kalmaları gerekip gerekmediğini sordu. Lala, “Yani realite TV,” dedi. “Açık olmalılar.”

Tom Sandoval
Tom Sandoval; Ariana Madix; Raquel Leviss (Fotoğraf: Shutterstock)

Tom ve Raquel’in ilişkisi, 3 Mart Cuma günü, Ariana’nın Tom’un telefonunda Raquel’in samimi bir videosunu bulduğu iddia edildikten iki gece sonra ortaya çıktı. Tom ve Raquel’in Temmuz 2022’den beri bir ilişki içinde olduğu iddia ediliyor ve bunu tüm yardımcı yıldızlarından bir sır olarak saklıyorlar. İlişki haberi çıktıktan sonra, Tom ve Raquel yaptıkları için özür dileyen ifadeler yayınladılar. 2013’ten beri çıktığı Ariana’dan özür dileyen Tom, “bencil olduğunu ve onu inciten pervasız kararlar verdiğini” söyledi. Ariana arkadaşlarına yaslanıyor Katie Maloney, Şaena Shayve eski VPR ortak yıldız Kristen Doute destekleri için.

Andy Cohen Önceden teyit edilen hayranlar, Tom ve Ariana’nın ilişkisinin sonuçlarını 10. Sezonda görecekti. Vanderpump Kuralları. Gibi HollywoodYaşamı Daha önce bildirildiğine göre, Bravo yapımcıları tüm dramayı kameraya alıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/lala-kent-thinks-tom-sandoval-raquel-leviss-fully-together-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir