LaLa Kent, Randall Emmett ile ‘The View’ Üzerine Konuşuyor – Hollywood Life


Lala Kent, Randall Emmett


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

LaLa Kent, 32, kızının nasıl olduğu konusunda açıldı Okyanus, 2, ilişkisinden çıkan en iyi şeydi Randall Emmett, 52, bir röportaj sırasında Görünüm 6 Haziran Salı günü. Vanderpump Kuralları Star’a eski sevgilisine yöneltilen taciz ve dolandırıcılık iddiaları soruldu. Los Angeles Times. Şimdi bildiklerini (artı aldatma iddialarını) bilseydi, muhtemelen onunla çıkmayacağını söyledi.

Ne zaman Görünüm Güneşli Hostin hakkında sormak Los Angeles Times Randall’la ilgili hikayenin ardından LaLa, iddialara “gayret ettiğini” ve her şeyin farklı sonuçlanmış olabileceğini itiraf etti. “Yaptığı her şey, ben ondan ayrıyım. Paralel ebeveyniz. Bir çocuğu paylaşmamıza rağmen, onun hatalarının hesabını vermeyeceğim. Tamamen gafil avlandım” dedi. “Birincisi, onun kim olduğunu bilseydim, ona günün saatini vermezdim. İkincisi, ondan bir bebeğim olmazdı.”

LaLa Kent, Randall Emmett ile 'The View' Üzerine Konuşuyor – Hollywood Life
LaLa, aleyhindeki iddiaları bilseydi Randall ile çıkmayacağını düşündüğünü itiraf etti. (Sahne)

Şok edici iddialara ve aldatma skandalına rağmen, LaLa kızına olan sevgisinin bunu gölgede bıraktığını itiraf etti. “Garip bir şekilde ve belki de bunu mide bulandırıcı hale getirmek için kendime bunu söylemeliyim, kırmızı bayrakları görmezden geldiğim için mutluyum, çünkü o olmasaydı Ocean’a sahip olamazdım ve o gerçekten de dünyanın en büyülü şeyi. hiç başıma geldi, ”diye açıkladı.

LaLa Kent, Randall Emmett ile 'The View' Üzerine Konuşuyor – Hollywood Life
LaLa, kızını büyütmenin ne kadar “sihirli” olduğundan bahsetti. (Sahne)

LaLa ve Randall’ın ilişkisi ve nişanı 2021’de sona erdikten sonra, realite yıldızı bekar olduğunu ve mutlaka biriyle tanışmak istemediğini açıkladı. “Benim flört hayatım yok. Heteroseksüel erkeklere güvenmekte çok zorlanıyorum. Çevremde onlardan pek yok” dedi. “Belki bu zamanla ve biraz iyileşmeyle değişir, ama ben çok mutluyum ve insanların ‘Her zaman yalnız kalacakmış gibi hissediyor musun?’ dediği sözü değiştirmek istiyorum. Yalnız değilim. Etrafımda bir grup insan var.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/lala-kent-randall-emmett-the-view-daughter-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir