Lady Gaga’yı Joker: Folie à Deux Set’te Harley Quinn olarak görün


Çıkış yapmak Lady Gaga‘S İfadesiz surat Joker yüz.

25 Mart’ta pop yıldızı, sette Harley Quinn olarak kostümlü olarak fotoğraflandı. Todd Phillips‘yaklaşan film Joker: Folie à Deux2019 filminin devamı JokerManhattan şehir merkezinde.

Bir adliye binasının merdivenlerinden aşağı polis memuru gibi giyinmiş adamların eşlik ettiği sırada Gaga, alacalı makyaj yaptı ve sarı saçlarını geriye doğru taradı ve siyah beyaz kareli bir üst, siyah deri mini etek ve yarı şeffaf kareli üzerinde fırfırlı, kırmızı bir ceket spor yaptı. tayt.

Etraflarında protestocu gibi giyinmiş, bazıları palyaço makyajlı ve “Özgür Joker” ve “Joker, evlen benimle! XOXO” yazan pankartlar taşıyan arka planda sanatçılar vardı. .

Gaga’nın DC süper kötü adamının sevgilisi ve uşağı olarak kostümlü ilk kez halk arasında görünmesi, olaydan bir aydan fazla bir süre sonra gelir. Bir yıldız doğdu Oyuncu, karakterine ilk resmi bakışını kıyafetine bakmadan Instagram’da paylaştı. Bu görüntüde, kucaklayan bir yakın çekimde görünüyor. Joaquin Phoenix’inOscar ödüllü Arthur Fleck / Joker rolünü yeniden canlandırıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369322/see-lady-gaga-dressed-as-harley-quinn-on-lessigreaterjoker:-folie-a-deuxlessigreater-film-set?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir