Lady Gaga, Yeme Bozukluğu Yorumları İçin Taylor Swift’e “Cesur” Dedi – Hollywood Life


taylor swift, lady gaga


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Lady Gaga için destek gösterdi Taylor Swift ve 2020 belgeselinde yeme bozukluğuyla mücadele etmekten bahsettiği için “cesur” olduğu için onu övdü. Bayan Americana. 36 yaşındaki Gaga, bir yorum yaptı TikTok videosu bir hayranın yeniden paylaştığı gece yarısı 33 yaşındaki şarkıcı, yeme bozukluğuyla savaşmanın ve güzellik standartlarını karşılamanın ne kadar zor olduğundan bahsediyor.

Klipte Taylor, kendi derisinin içinde daha rahat hissetmeyi nasıl kabul ettiğini anlattı, ancak sevdikleri onun ne kadar zayıf olduğunu sorduğunda savunmaya geçeceğini itiraf etti. “Birinin kilo aldığıma işaret etmesi umurumda değil. Bu sadece hayatımı daha iyi yapan bir şey” dedi. “’Senin için endişeleniyorum’ diyen herkese karşı bunu savunurdum. Ben de ‘Neden bahsediyorsun? Tabii ki yerim. Bu tamamen normal. Sadece çok egzersiz yapıyorum. Ve çok egzersiz yaptım ama yemek yemiyordum.

Lady Gaga, Yeme Bozukluğu Yorumları İçin Taylor Swift'e "Cesur" Dedi - Hollywood Life
Lady Gaga, yeme bozukluğuyla ilgili 2020 yorumları için Taylor’ın cesaretini övdü. (Image Press Agency/NurPhoto/Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Klibin sonunda, “Anti-Kahraman” pop yıldızı, güzellik standartlarını karşılamaya çalışmanın bir kısır döngü olduğunu çünkü ulaşılamaz olduğunu itiraf etti. “Her zaman karşılayamadığın bir güzellik standardı vardır, çünkü yeterince zayıfsan, o zaman herkesin istediği o**’a sahip olamazsın, ama eğer üzerinde yeterince kilon varsa**** , o zaman karnınız yeterince düz değil” dedi. “Hepsi kesinlikle imkansız.”

Gaga, mücadeleleri hakkında konuştuğu için Taylor’ı övmek için klibe tatlı bir yorum yazdı. “Söylediğin her şey gerçekten cesurca,” diye yazdı siyah bir kalp emojisiyle. “Vay.”

Lady Gaga, Yeme Bozukluğu Yorumları İçin Taylor Swift'e "Cesur" Dedi - Hollywood Life
Lady Gaga’nın videoya yaptığı yorum. (TikTok/Lady Gaga)

Taylor, 2020 belgeselinde yeme bozukluklarından bahsetmeden çok önce, Gaga, Little Monsters sosyal medya sitesinde o zamandan beri silinen bir gönderide kendi yeme bozukluğuyla mücadele etmekten de bahsetti. Gençliğinden beri anoreksiya ve bulimia ile mücadele ettiğini itiraf ederek kendi fotoğrafını paylaştı. Reklam panosu. “Ama bugün BODY REVOLUTION’a katılıyorum. Cesarete İlham Vermek İçin. ve biraz m************ ŞEFKAT BREED, ”diye yazdı o sırada.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/lady-gaga-taylor-swift-eating-disorder-documentary/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir