Lady Gaga, Taylor Swift’i Yeme Bozukluğu Yolculuğunu Paylaştığı İçin Övdü


Sevmek için başka bir sebep Lady Gaga?

Hayranların zaten şarkıcı hakkında taptıkları uzun bir liste varken, şarkıcıya desteğini gösterirken onlara bir tane daha verdi. Taylor Swift 2020 belgeselinden yeniden ortaya çıkan bir klipte yeme bozukluğuyla mücadelesinden bahsediyor Bayan Americana.

Gaga bir mesajın altına “Söylediğin her şey gerçekten cesurca. TikTok “vay canına” adlı belgeselden görüntüler yer alıyor.

Ve sosyal medya kullanıcıları, kendi yeme bozukluğu geçmişi hakkında açık olan Oscar ödüllü oyuncunun jestini takdir etti. Bir yorumcu “Queen, Queen’i destekliyor” diye yazdı, “bunu görmeyi çok seviyoruz.” Bir tane daha ekledi, “İki muhteşem kadının desteğine bayılıyorum.”

Yine de, bu onların takipçileri için bir sürpriz olmamalı. Ne de olsa Gaga, Swift’i daha önce de övmüştü. Örneğin 2020’de Gaga, Swift’in Global Citizen’s One’da annesi Andrea’nın kanser savaşıyla ilgili bir şarkı olan “Soon You’ll Get Better” performansını alkışladı. Dünya: Birlikte Evde televizyon olayı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362384/lady-gaga-applauds-%22brave%22-taylor-swift-for-sharing-eating-disorder-journey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir