Lady Gaga, Setten Yeni Fotoğrafta Harley Quinn Kıyafetini Gösteriyor – Hollywood Life


Lady Gaga, Setten Yeni Fotoğrafta Harley Quinn Kıyafetini Gösteriyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: BrosNYC / BACKGRID

Lady Gaga çekim yaparken görüldüğü gibi kesinlikle katil görünüyordu Harley Quinn gelecek için Joker devamı Oscar adayı aktris, alacalı görünümlü elmas desenli bir üst, parlak kırmızı bir ceket ve palyaço makyajıyla dolu bir yüze göz attı. Joker: Folie à Deux, hangi başrol oyuncuları Joaquin Phoenix’in. 24 Mart Cuma günü çekilen sahne, Gaga’nın Harley Quinn’i bir grup polis memuru tarafından belediye binasının merdivenlerinden aşağı götürülürken dramatik görünüyordu.

Lady Gaga, Setten Yeni Fotoğrafta Harley Quinn Kıyafetini Gösteriyor – Hollywood Life
Lady Gaga, New York’ta ‘Joker’ devam filminde Harley Quinn olarak çekim yaparken görüldü. (BrosNYC / BACKGRID)

Gaga’nın sansasyonel fotoğrafları, filmin yönetmeninden neredeyse bir ay sonra geliyor., Todd Phillips, şarkıcının Joker’in metresi olarak ilk görünüşüyle ​​çizgi roman hayranlarına büyük bir aşk mektubu verdi. Kendisine gönderilen bir fotoğrafta instagram 14 Şubat’ta Todd, Gaga’nın Joaquin’in yüzünü elleri arasında tuttuğu yakın plan bir fotoğrafını paylaştı. “Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun” diye yazdı, bu da hayranları çılgına çevirmeye yetti.

“Hold My Hand” hit yapımcısı, 2022 yazında oynamak için “ilk görüşmelerde” olduğu bildirildiğinden beri açıkça işin bir parçası olarak çalışıyor. Ayrıca, süper kahramanı devralarak yaşayacak çok şeyi var. gelen karakter Margot Robbiekim çiviledi Yırtıcı kuşlar (2020) ve İntihar Timi (2021.)

Lady Gaga, Setten Yeni Fotoğrafta Harley Quinn Kıyafetini Gösteriyor – Hollywood Life
Margot Robbie, Lady Gaga’ya Harley Quinn’i oynaması için onay verdi. (Everett Koleksiyonu)

Hatta Margot, “Bad Romance” şarkıcısının oyuncu kadrosuyla ilgili haberler çıktığında Gaga ve Harley’i gönderiyor gibi görünüyordu. Avustralyalı güzel, bir MTV News video röportajı sırasında kısmen, “Harley’nin artık diğer aktörlerin oynamaya çalışabileceği karakterlerden biri olabilmesi için yeterince güçlü bir temel oluşturmuş olmak büyük bir onur,” dedi. Çeşitlilik) Ekim ayında. “Ve bence onunla inanılmaz bir şey yapacak.”

Ek olarak Margot, meşaleyi devretmekten “mutlu” olduğunu çünkü Harley Quinn’i her zaman “bu karakterlerden biri” olarak tasavvur ettiğini söyledi: “Macbeth veya Batman’in her zaman büyük aktörden büyük oyuncuya geçmesi gibi.” “Birisi Batman’ini yapacak ya da biri Macbeth’ini yapacak.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/25/lady-gaga-harley-quinn-joker-set-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir