Lady Gaga Kanalları Çıplak Oscar Setinde Bir Yıldız Doğuyor


Nefesinizi kesmek hakkında konuşun.

Hayranlar haftalarca merak ettikten sonra Lady Gaga 2023 Oscar’larında şarkı söyleyecek olan pop yıldızı, gerçekten de 12 Mart töreninde sahne almak için Dolby Theatre’a geri döndü. Şarkıcı, “Hold My Hand” şarkısını yüksek performansla sergiledi. Kan Poposuadlı kullanıcının izi Top Gun: Maverick.

Adaçayı üzerinde bir taburede oturan Gaga, sırtı soyulmuş ve neredeyse makyajsız bir performansa başlamadan önce şarkının arkasındaki hikayeyi paylaştı.

Gaga, “Bu benim için son derece kişisel ve hepimizin birbirimize ihtiyacı olduğunu düşünüyorum” dedi. “Bu hayatta yürümek için çok fazla sevgiye ihtiyacımız var. Ve bazen hepimizin bir kahramana ihtiyacı var. Etrafımızda, mütevazi yerlerde kahramanlar var. ”

Ham performans için Gaga, siyah bir Versace yarı transparan elbisesiyle göz alıcı kırmızı halıya gelişinin ardından daha koyu ve daha gündelik bir takıma (siyah bir tişört ve yırtık siyah kot pantolon) dönüştü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367649/lady-gaga-channels-lessigreatera-star-is-bornlessigreater-s-ally-with-stripped-down-oscars-performance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir