Lady Gaga ile Sürpriz Görünüm Yaptı – Hollywood Life


Efsanevi ‘Kabare’ yıldızı Oscar’larda ayakta alkışlanırken, Lady Gaga ile En İyi Film ödülünü sürpriz bir şekilde sundu.

Liza Minelli Hollywood’daki Dolby Theatre’da 27 Mart’ta düzenlenen 94. Yıllık Akademi Ödülleri’nde ünlüleri ve hayranlarını şaşırtarak ayakta alkışlandı. 76 yaşındaki Kabare yıldız birlikte sahneye çıktı Lady Gaga En İyi Film Akademi Ödülü’nü sunmak için.

“Bunu görüyorsun? Halk, seni seviyorlar,” 36 yaşındaki “Sığ” şarkıcı tekerlekli sandalyede oturan ve yıllar boyunca viral ensefalit de dahil olmak üzere çeşitli hastalıklarla mücadele ettiği bilinen Liza’ya sevgiyle takıldı. Liza adayları açıklamakta zorlandığı için Gaga tatlı bir şekilde onun yanındaydı ve ona nazikçe “Seni yakaladım” diyerek güven verdi.

Liza Minnelli Oscar 2022
Liza Minnelli, Oscar’larda sürpriz bir şekilde göründü (Rob Latour/Shutterstock)

“İyi geceler. Efsanelerle çalışmayı ne kadar sevdiğimi biliyorsun ve gecenin son ödülünü gerçek bir şov dünyası efsanesiyle sunmaktan onur duyuyorum,” diye başladı Gaga, tatlı bir şekilde Liza’nın elini tutarken. “Oscar ödüllü aktris Liza Minnelli Cabaret’in 50. yılını kutluyor.” aktris kızı Judy Çelenk devam etti, “Gece boyunca en iyilerin öne çıkanlarını gördük. [films] En İyi Film dalında aday.”

En İyi Film Oscar adaylarını öne çıkaran kısa bir klipten sonra, kamera A listesindeki ilişkiye gülen bayanlara döndü. “Selam millet! Burada olmaktan çok mutluyum, özellikle seninle. Ben senin en büyük hayranınım,” dedi Liza, Gucci’nin Evi Yıldız. “En İyi Filmi duyurmaktan heyecan duyuyor musunuz?” Gaga, Liza’nın “Evet” yanıtını verdiği yanıt verdi. bu Bir yıldız doğdu aktris devam etti, “Tamam, Oscar gidiyor…” Liza’nın açıkladığı gibi, “KODA

Liza Minnelli Oscar 2022
Gaga, En İyi Film Oscar’ını (Rob Latour/Shutterstock) sunarken mücadele eden Liza’ya sevgiyle güvence verdi

Hollywood’un yıldızlarla dolu töreninde sahne alan Liza ve Gaga, etkilemek için giyindi. Çift, tüm siyah monokrom sayılarda koordineli topluluklar. “Poker Face” hit yapımcısı, Liza iki parçalı peluş siyah bir takım giydiği için gösterişli bir smokin takımı içinde şık görünüyordu. Gaga, imzası niteliğindeki platin sarışın buklelerini şık bir şekilde süpürürken eski Hollywood cazibesini sızdırdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/liza-minnelli-oscars-2022-surprise-appearance-lady-gaga/

Yorum yapın