Lady Gaga, Düşen Oscar Konuğuna Yardım Ettiği İçin Alkışlamayı Hak Etti


Lady Gaga kelimenin tam anlamıyla elini tutuyor.

Pop yıldızı, 2023 Oscar kırmızı halısında Dolby Theatre’da düşmüş gibi görünen bir fotoğrafçının imdadına yetişti.

tarafından çekilen görüntülerde Hollywood’a Erişim, Yıldız Doğuyor aktris konuğu görene kadar halıda yürürken görülür. Ardından, kalabalığın tezahüratlarını alırken katılımcının ayağa kalkmasına yardım etmek için uzanarak acele etmekten çekinmiyor.

Nazik hareket, ödül töreninde buğulu bakışlarla siyah bir Versace elbisesi giyen Mother Monster’ı alkışlamak için milyonlarca nedenden biri. Şarkıcı, bu kez ortak yazarla birlikte En İyi Orijinal Şarkı ödülüne dördüncü Oscar’ına aday gösterildi. kan poposu “Elimi Tut” için Top Gun: Maverick.

Kategoride ona katılmak Diane Warren “Alkış” için Kadın gibi söyle; Temler, Rihanna, Ryan Coogler Ve Ludwig Goransson “Beni Kaldır” için Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda; MM Keeravaani Ve Şandraboz “Naatu Naatu” için RR; Ve ryan lott, David Byrne Ve Mitski “Bu Bir Hayat” için Her Şey Her Yerde Aynı Anda. “Naatu Naatu” ödülü evine götürdü. (Tüm kazananları burada görün.)
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367765/oscars-2023:-lady-gaga-deserves-an-applause-for-helping-guest-who-fell-on-red-carpet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir