Lady Gaga, Düşen Fotoğrafçıya Oscar Kırmızı Halısında Yardım Ediyor: Video – Hollywood Life


Lady Gaga Oscarları 2023


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Lady Gaga 2023 Oscar’larında söylediklerini gerçekten uyguladı! 36 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, 2022’den kalma “Hold My Hand” şarkısını seslendirmek için 95. Akademi Ödülleri’nde sahneye çıkmadan önce. Top Gun: Maverick, kırmızı halıda fotoğrafını çekerken düşen bir fotoğrafçıya elini uzattı. Aşağıda görüldüğü gibi Gaga, 13 Mart 2023’te yanındaki erkek fotoğrafçıya takılıp düştüğünde maiyetiyle birlikte halıdan aşağı inerken görülebiliyordu. Fark ettiğinde, yardım eli uzatmak ve iyi olduğundan emin olmak için hemen döndü.

Şans eseri, fotoğrafçı şok edici deneyimden biraz bitkin görünüyordu ama herhangi bir şekilde yaralanmadı. Grammy kazananına iyi olduğuna dair güvence verdi ve yoluna devam etti. Aşağıdaki videoda, kameranın arkasındaki bir kişinin Gaga’ya fotoğrafçıya yardım etmek için yaptığı atılımın “çok güzel” olduğunu söylediği duyuldu.

Gaga, çarpıcı şeffaf bir Versace elbisesiyle nezaketini göstermeden önce Kaliforniya, Los Angeles’taki Dolby Theatre’da kırmızı halıyı çoktan aydınlattı. Elbise, şeffaf bir korse, uzun, şeffaf kollu ve yere kadar uzanan hacimli bir eteğe dönüşen düşük bir bele sahipti. Eteği ışıltılı bir kristal kemer süsledi ve Gaga, platin ve elmas takılarla donatıldı. Çarpıcı kolyesi 1950’lere aitti. rağbet. Görünümünü dumanlı gözleri ve kırmızı dudaklarıyla tamamladı.

Yine de gösteri sırasında duygusal açıdan ham “Hold My Hand” performansıyla ışıltı ve çekicilik ortaya çıktı. Lady Gaga makyajını sildi ve güzel şarkıyı haykırırken yırtık siyah bir kot pantolon ve siyah bir tişört giydi. Gösteriden önce şarkının anlamı hakkında bir açıklama yaptı.

Bir tabureye otururken, “Benim için son derece kişisel,” dedi. “Hepimizin birbirimize ihtiyacı var. Bu hayatta yürümek için çok fazla sevgiye ihtiyacımız var. Bazen kahramanlara ihtiyaç duyarız. Etrafımızda mütevazi yerlerde kahramanlar var ama içten içe kırılmış hissetsen bile kendi kendinin kahramanı olabileceğini görebilirsin.”

Gaga başlangıçta 2023 Akademi Ödülleri’nde performans sergilemeyi reddetti, ancak son dakikada şarkı söylemeye karar verdi. Performansı, ilk kez 2015’te dört şarkıdan oluşan bir karışık performansla şovdaki dördüncü oldu. Müziğin sesi filmin 50. yıl dönümünü onurlandırmak için. Daha sonra 2016’da “Til It Happens to You” şarkısını seslendirdi. Avlanma Alanı. 2019, kendisi ve Gaga için büyük bir yıldı. Bradley Cooper ‘dan “Shallow”u seslendirdi Bir yıldız doğduve En İyi Orijinal Şarkı ödülünü kazanmaya devam etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/lady-gaga-helps-photographer-oscars-red-carpet-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir