LA Lakers, Yeni Hulu Belgesellerinde Veraset Tedavisini Aldı


Waystar Royco’nun Los Angeles Lakers’ta hiçbir şeyi yok.

Tarihin en prestijli profesyonel spor serilerinden birinin merkezindeki dramatik gerçek hayattaki aile savaşı, 10 bölümlük belgesel dizisinde anlatılıyor. Miras: LA Lakers’ın Gerçek Hikayesibu yıl daha sonra Hulu’ya geliyor.

Açgözlülük, aldatma, kardeş rekabeti ve yüksek bahisli anlaşmaların hikayesi. tanıdık geliyor Halefiyet hayranlar?

Serinin 21 Haziran’da yayınlanan ilk fragmanında Lakers efsaneleri şöyle: Lebron James, Shaquille O’Neal, Sihirli Johnson ve Kareem Abdul-Jabbar Lakers’ı neyin bu kadar harika yaptığını ve nihayetinde onları bu kadar berbat yapan şeyin ne olduğunu tartışın.

80’lerde Showtime dönemi Lakers NBA’i yönetiyordu ve Inglewood’daki The Forum’daki oyunlar, temsil ettiği şehri yansıtan eğlence gösterileri haline geldi.

Mevcut Lakers CEO’su ve kontrol sahibi olarak Jeanie Otobüs karavanda diyor ki, “Babam Dr. [Jerry] otobüs takımı satın aldı, sevdiği atmosferi yaratmak istedi.”

Lakers süper hayranı Rob Lowe fragmanda, “Yönetmen Jerry Buss’du, Magic yıldızdı ve büyük bir başarıydı” diyerek her şeyi büyük bir başarı olarak ilan ediyor.

Bundan daha fazla Hollywood olamaz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335295/the-la-lakers-get-the-succession-treatment-in-new-hulu-docuseries?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel