Kylie Jenner’ın Kızı Stormi, 3 Bin Dolarlık Dior Çanta Taşıdı: Fotoğraf – Hollywood Life


Kylie Jenner Stormi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: (Fotoğraf: LTD/MEGA)

Biraz Stormi Webster biraz pahalı bir tadı var! Kylie jenner, 24 ve 4 yaşındaki kızı Stormi 5 Ağustos’ta Londra’da görüldü ve Kylie’nin en büyük çocuğu 3,137 dolarlık bir Dior çantası taşıyordu. Kylie’nin çift kotlu bol, hafif yıkama kotu bir kıyafeti ve siyah sivri topuklu ayakkabılar ve büyük boy siyah gölgelerle eşleştirilmiş uyumlu bir ceket giydiği ikili el ele çıktı. Bu arada Stormi renkli grafik bir tişört, uzun bej bir etek ve sarı spor ayakkabılarla çok sevimli görünüyordu. Lüks çantası sol omzuna takılmıştı ve fotoğrafçılara hafif bir sırıtış verirken çantayı aksesuar olarak takarken oldukça kendinden emin görünüyordu.

Kylie Jenner Stormi
Kylie ve Stormi, 5 Ağustos 2022 Cuma günü Londra’da oldukça moda ikiliye benziyorlardı (Fotoğraf: LTD/MEGA)

Şık gezi, Kylie’nin Stormi’yi göstermek için paylaştığı bir TikTok videosunda “şımarık bir kız” olarak adlandırmasından bir gün sonra geldi ve Stormi’nin Harrods Alışveriş Merkezi’ndeki lüks alışveriş gününü her ikisi de mağazanın Kylie Cosmetics ekranını ilk kez gördüler. Kylie, ekrandan birkaç ürün aldıktan sonra, Harrods’un Stormi’ye alışveriş çılgınlığı yapması için kurduğu çocuk dostu alışveriş odasını gözden geçirdi. “Harrods’un Stormi’nin alışverişe gitmesi için ne yaptığına bakın. Bu en çılgını değil mi?” dedi düşkün anne. “Sen şımarık, şımarık bir kızsın,” diye ekledi.

Kylie Jenner Stormi
Stormi, 3.000 dolarlık çantasıyla tamamlanan tuhaf kıyafetini giyen bir modacı gibi görünüyordu (Fotoğraf: LTD/MEGA)

Alışveriş deneyimi, dünyanın en etkileyici – ve pahalı – çocuk dolaplarından birine sahip olabilecek Stormi’yi etkiledi. Kylie’nin Eylül 2020’de paylaştığı bir Instagram videosunda modellediği 1.200 dolarlık şık Louis Vuitton çanta gibi tüm hayatı boyunca tasarımcı kıyafetleri sallıyor. Sadece birkaç ay önce Kylie, kızına dört hediye verdi. Prada her biri yaklaşık 700 dolara mal olan çantalar. Satın alımını Instagram Hikayesinde gösterdi ve üzerine “Annesiyle eşleşmesi için tüm Prada bebeklerini almak zorunda kaldım” yazdı. Stormi’nin annesinin tasarımcı çantasını onsuz sallamasını izlemesi doğru olmaz, değil mi?

Çantaların yanı sıra, Stormi’nin oldukça fazla tasarımcı kıyafeti koleksiyonu var. Ocak ayında babası, rapçi Travis Scott, Instagram Hikayesi’ne ilk çocuğunun renkli kareli Gucci ceketiyle her zamanki kadar modaya uygun görünmesinin tatlı bir görüntüsünü gösterdi. Lüks palto uzundu ve altında Stormi’nin kıyafeti vardı ve onu siyah platform çizmeler ve kestane rengi bir vizörle eşleştirdi.

Stormi, lüks yaşama alışmış görünse de, daha uygun fiyatlı mağazalardan alışveriş yapmakta da rahattır. Temmuz ayında başarılı annesiyle birlikte Target’a bir gezi yaptı. kim Kardashianen küçük kızı, Chicago4 ve Khloe Kardashiankızı, Doğru, 4. Kylie gezinin bir videosunu çekti ve kuzenlerin mağazaya girmek için oldukça heyecanlı olduklarını gösteren TikTok’ta paylaştı. İki çocuk annesiyle alışverişe gitmek için çok heyecanlı olmalarına şaşmamalı – oyuncak bölümünden bir sürü oyuncak almalarına izin verdi! KarJenner çocukları kesinlikle tatlı bir hayat yaşıyorlar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/kylie-jenner-stormi-carries-dior-purse-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir