Kylie Jenner’ın Erkek Bebek ve Kızı Stormi Cameo’yu Met Gala Videosunda Görün


Met ile evli ve anne hayatıyla.

4 Mayıs’ta, Kylie jenner– 2022 Met Gala’ya gelin esintili bir görünüm giyen kişi, kamera arkası yayınladı Youtube videosu isminde Met ile evli. Montaj, Kylie’nin kızı da dahil olmak üzere 2 Mayıs etkinliği öncesinde Kylie’nin yanında olan ekibin içine bir göz attı. Stormi Webster4 ve Kylie’nin eski adı olan 3 aylık oğlu Kurt Webster. Kylie iki çocuğunu da sevgilisiyle paylaşıyor Travis Scott.

Video, Stormi’nin büyükannenin üzerinde zıpladığını gösteriyor Kris JennerKris ve Kylie, “New York’a gidiyoruz!” özel jete bindikten sonra Stormi de teyzesine göstereceğinden emindi. Khloe Kardashian uçakta ona sarılıp bir beşlik çakarak sevişin.

Ve Büyük Elma’ya doğru yola çıkan tek küçük kişi Stormi değildi. Kylie, oğlunun Jordan spor ayakkabılarını sallarken ayaklarının bir klibini gösterdi. Kylie, “Oğlumun şirin ayakkabılarına bak,” diye fışkırdı. “Daha yürüyemiyor bile.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329730/see-kylie-jenner-s-new-son-and-her-daughter-stormi-cameo-in-her-met-gala-video?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın