Kylie Jenner’ın Dar Beyaz Mini Elbisesi ve Pembe Tüylü Çizmeleri: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 1 / BACKGRID

Kylie jenner Durum ne olursa olsun her zaman bir açıklama yapar ve 13 Aralık’ta Los Angeles’ta Casa Vega’daki bir tatil partisinde yaptığı tam olarak buydu. -tüylerle kaplı yüksek pembe çizmeler.

Kylie jenner
Kylie Jenner, 13 Aralık’ta LA, Casa Vega’da bir tatil partisi için dar beyaz mini elbise ve pembe botlardan oluşan bu Alexander Wang kıyafeti içinde harika görünüyordu. (1 / BACKGRID)

Kylie’nin beyaz Alexander Wang Bardot Elbisesi vücudunu mükemmel bir şekilde sardı ve çok kısa bir eteği vardı ve dizlerinde büyük tüylerle kaplı bir çift metalik pembe sivri burunlu Alexander Wang Tüy Çizme ile aksesuarlandı. Tatil görünümünü tüylü siyah tüylü bir çanta ve bir çift küçük halka küpe ile süsledi. Cazibesine gelince, Kylie uzun siyah saçlarını toplamıştı ve yarısı geri çekilirken gevşek dalgalar halinde ortadan ayırmıştı. Mat, çıplak bir dudak ve boğucu bir dumanlı göz, görünüşünü birbirine bağladı.

Kylie jenner
Kylie, tüylü çizmelerini kabarık siyah tüylü bir çantayla tasarladı. (1 / ARKA IZGARA)

Kylie, Aspen’deki tatilinden yeni döndü ve daha da şık kıyafetler giydi. Colorado gezisinden en sevdiğimiz görünümlerden biri, yan tarafında kalçalarına dayanan ince askıları olan düşük belli Sabit Altlar ile derin bir üçgen üst içeren siyah Good American Vinyl Tiny Ties bikinisiydi. İki parçasını bir çift siyah güneş gözlüğü, tüylü ten rengi kürklü çizmeler ve büyük boy beyaz bir bornozla aksesuar haline getirdi.

Gezisinden en sevdiğimiz görünümlerden bir diğeri de devasa The Attico Noelle Faux Fur Bomber Ceketiydi. Ceket kabarık beyaz kürkle kaplıydı ve ceketi uyumlu bir çift bol The Attico Codi Nakışlı Deri Pantolon ile şekillendirdi. Aksesuarlarına gelince, kalın siyah bir saç bandı, siyah Bottega Veneta Cone Yuvarlak Güneş Gözlüğü ve kabarık siyah Loewe Paddle Ayak Bileği Çizmeleri taktı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/kylie-jenner-tight-white-mini-dress-pink-feather-boots-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir