Kylie Jenner’ın Cam Cüzdanı İki Kat Çekmenizi Sağlayacak


Kylie jenner‘in moda vizyonu kristal berraklığında ve çantası da öyle.

Reality TV yıldızı, yaklaşmakta olan Hulu dizisi için basın gününe katılırken göz alıcı bir cam çanta salladı, Kardashianlar6 Nisan’da.

Züccaciye şirketi Heven tarafından, giyim markası Coperni ile işbirliği içinde üretilen çanta, yalnızca tercih edilen malzemesiyle değil, aynı zamanda sapında cam şeytan boynuzları olmasıyla da dikkat çekiyor.

breanna kutusu ve Peter DupontHeven’in kurucuları, bu boynuzlara sahip olma fikrinin nasıl hayat bulduğunu bir röportajda anlattı. moda geçen ay paylaşarak, “Bir arkadaş için şeytan boynuzlu bir sürahi yaptık ve ‘Burada bir şey var; bu [design] biraz güzel!'”

Kylie şeytani şeffaf aksesuarın içine ne koydu? Doğal olarak Kylie Cosmetics’in sadece iki dudak ürünü vardı. Güzellik markasının kurucusu, çantayı gümüş takılar, fildişi pantolonlar, uyumlu bir blazer ceket ve krem ​​rengi katır topuklu ayakkabılarla eşleştirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326351/kylie-jenner-s-see-through-glass-purse-will-have-you-doing-a-double-take?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın