Kylie Jenner’ın Aslan Başlı Paris Moda Haftası Görünümü Sizi Kükretti


İçine gir, yuh.

En azından, Paris Moda Haftası’nda Schiaparelli’nin İlkbahar 2023 couture defilesine katılan ünlülerin tüm baş döndürücü bakışlarını gördükten sonra söyleyeceklerimiz bu kadar. 23 Ocak etkinliği sırasında şovu durduran topluluklar arasında şunlardan başkası yoktu: Kylie jenner ve doja kedi.

bu Kardashianlar star, kaçırılmaması gereken bir aksesuarla süslenmiş siyah kadife askısız bir elbise giymişti: doğrudan tasarımcının couture koleksiyonundan omzuna tünemiş sahte bir aslan başı. Görünümü tamamlamak için Kylie ayrıca altın burunlu siyah Schiaparelli arkası açık ayakkabılar giydi.

Ancak Doja da benzersiz bir şekilde geldiği için dikkatleri üzerine çeken tek kişi o değildi. Grammy galibi, uygulanan 30.000 Swarovski kristaliyle kaplı baştan ayağa kırmızı vücut boyasıyla geldi. elle.

ünlü makyaj sanatçısı Pat McGrathSanatçıyla birlikte çalışan , Doja’nın parlak görünümünü elde etmek için geçen kapsamlı sürece ilişkin içgörülerini paylaştı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362307/kylie-jenner's-lion-head-paris-fashion-week-show-look-will-make-you-roar?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir