Kylie Jenner’ın Arabası Timothee Chalamet’in Malikanesinde Göründü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kylie Jenner'ın Arabası Timothee Chalamet'in Malikanesinde Göründü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: TheRealSPW / Jose Perez/Bauergriffin.com / MEGA

Kylie jenner Ve Timothée Chalamet Makyaj kralının arabası 25 Mayıs Perşembe günü aktörün evinde görüldüğünde aşk spekülasyonuna biraz güç kattı. Kylie’nin siyah Range Rover’ı sabah Timothee’nin Beverly Hills malikanesine girdi ve fotoğraflarda görüldüğü gibi birkaç dakika sonra ayrıldı. Burada aracılığıyla Altıncı Sayfa. Ancak Range Rover’ın camları yoğun bir şekilde karartılmıştı, bu da aracın içinde kimin seyahat ettiğini doğrulamayı zorlaştırıyordu.

Kylie Jenner'ın Arabası Timothee Chalamet'in Malikanesinde Göründü: Fotoğraflar – Hollywood Life
Kylie Jenner’ın arabası, Mayıs 2023’te Timothee Chalamet’in evinde görüldü. (TheRealSPW/MEGA)

Kaşları kaldıran olay, Kylie’nin eski sevgilisi ve iki çocuğunun babasından birkaç gün sonra geldi. Travis Scott, bildirildiğine göre, iddia edilen yeni aşkından memnun olmadığını bildirdi. Bir kaynak, “Travis, Kylie’nin devam etmesinden heyecan duymuyor” dedi. Bu gece eğlence. İçeriden biri, Aralık 2022’de ayrılan eski çiftin “hala samimi ve birlikte ebeveynlik yapmaya ve olabilecekleri en iyi ebeveyn olmaya odaklandıklarını” ekledi. Fırtına5 ve oğlu hava1.

İçeriden biri söyledi HollywoodYaşamı ÖZEL OLARAK Ocak ayında Kylie ve Travis’in ayrılması, en azından kısmen Travis’in Kylie’ye bağlanma konusundaki isteksizliğinden kaynaklanıyordu. Kaynak, “En son ayrılmalarına katkıda bulunan faktörlerden biri, birlikte geçen 6 yıl ve iki çocuktan sonra, Travis’in Kylie’ye hayatı boyunca ona yüzde 100 bağlı olduğunu hâlâ göstermemiş olmasıydı” dedi.

Kylie Jenner'ın Arabası Timothee Chalamet'in Malikanesinde Göründü: Fotoğraflar – Hollywood Life
Timothee Chalamet ve Kylie Jenner ilk olarak Nisan 2023’te aşk dedikodularını ateşledi. (Jose Perez/Bauergriffin.com / MEGA)

Kylie ve Timothee hakkındaki söylentiler, Nisan ayı başlarında dönmeye başladı. bir video Paris Moda Haftası’nda buluşan ikilinin görüntüleri viral oldu. Kylie’yi önden net olarak göstermeyen klip paylaşıldı. TikTok ve Nisan ayının başlarında yeniden ortaya çıktı ve bir spekülasyon fırtınasına yol açtı.

A-lister’ları gönderen hayranlar, sadece birkaç gün sonra Kylie’nin Range Rover’ı park halindeyken görüldüğünde heyecanlandılar. Kumdan tepe 13 Nisan’da yıldızın Beverly Hills malikanesi. Fotoğraflar BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ evinin dışındaki bir garaj yoluna park etmiş lüks SUV’u gösterin. ünlü sosyal medya hesabı DeuxMoi başlangıçta potansiyel aşk hakkında isimsiz bir ipucu paylaştı ve basitçe “Birden fazla kaynak bana Timmy C’nin yeni bir kızı olduğunu söyledi … Kylie Jenner.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/26/kylie-jenner-car-timothee-chalamet-mansion-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir