Kylie Jenner’ın 2 Numaralı Bebek İçin Bir Adı Var mı? Kim Kardashian’ın Diyor ki…


Kylie Jenner Görünüşe Göre 2. Bebeğin Hala İsimsiz Olduğunu Onaylıyor

Bir isimde ne var? kim Kardashian bildiğini paylaşıyor.

Bir bebeğe isim seçmenin zorluğu söz konusu olduğunda Kim, kız kardeşiyle empati kurar. Kylie jennerMart ayında iki aylık erkek bebeğinin Travis Scott artık adı yok Kurt. Kylie Cosmetics’in kurucusu kısa süre önce şunları söyledi: Ekstra çift, ikinci çocukları için yeni bir isim “paylaşmaya henüz hazır değil”.

Ancak 15 Nisan tarihli bir röportajda Kelly ve Ryan ile CANLIKim oraya döküldü dır-dir önde giden bir isim.

Küçük kız kardeşinin SKIMS kurucusu “Sanırım kalıcı olan bir isim var, ama gerçekten emin olmak istiyor” dedi. “Bu gerçekten büyük bir karar. Dürüst olmak gerekirse, hayattaki en zor şey bir çocuğa isim vermek.”

Dört çocuk annesi Kim, “Çocuklarım olduğunda, doğana kadar onlara isim vermedim. Gerçekten nasıl göründüklerini görmek istersiniz. İnsanların bunu yaptığını duyduğumda, derdim ki, ‘ Buna nasıl hazırlıklı olmazsın? Bunu düşünmek için dokuz ayın var.’ Ama ne olursa olsun, bu şimdiye kadarki en zor karar ve onlar için hissediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327457/does-kylie-jenner-have-a-name-for-baby-no-2-kim-kardashian-says?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın