Kylie Jenner Yeni TikTok Videosunda Dudaklarıyla Alay Eden Troll’e Geri Alkışladı – Hollywood Life


Kylie jenner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Son! Kylie jenner trolleri görmezden gelmeye alışkın, ancak hafta sonu makyaj patronu, cildinin altına giren kedicik bir TikTok yorumcusunu alkışlamaktan mutlu oldu.

Kylie ve BFF Stassie Karanikolaou Bol pantolonlar, glam dalgalar ve sulu dudaklarla dar siyah üstleri salladıkları videolarında en iyi zamanları yaşıyor gibi görünüyorlardı. Tam bir diva gibi görünüyorlardı, saçlarını kabarttılar, kıyafetlerini sergilediler ve hızlı bir klip çekerken birkaç poz verdiler. Ciara’nın Arka planda “Favori” çalındı.

@Kylie jenner

♬ Favori – ciara

Basit klipteki yorumların çoğu iltifat olsa da, bir kullanıcı kaba davranmak için elinden geleni yaptı. Yüzünü buruşturma, terleme ve kuru kafa emojilerinin yanında “Dudaklar lütfen” yazdılar. Kylie, gölgenin bir saniye durmasına izin vermedi ve trole “Filtre ama söndü” dedi.

En genç Kardashian-Jenner kız kardeşi, dudak geliştirme sevgisini gizlemedi. 2015’e kadar suratını yapay olarak dolgunlaştırdığını ve kameralara söylediğini itiraf etti. Kardashians ile tutmak “geçici dudak dolgusu” sallıyordu.

Kylie jenner
Kylie Jenner, bir trolün TikTok’ta dudaklarının nasıl göründüğüyle dalga geçmesine izin vermedi. İşlerin yapılması konusunda açık. (Matt Baron/Shutterstock)

Yıllar sonra, yıldız, korkunç bir flört deneyiminden sonra dudakları konusunda nasıl güvensiz olduğunu ortaya çıkardı. “[My] Makyaj aşkı dudaklarım hakkındaki güvensizliğimle başladı” dedi. Kardashians ile tutmak. “Gerçekten küçük dudaklarım vardı, ama ilk öpücüklerimden birini alana kadar bunu hiç düşünmedim ve bir adam bana, ‘Aman Tanrım, çok iyi öpüşüyorsun ama çok küçük dudakların var. .’ Ya da böyle bir şey. O andan itibaren, kendimi öpülmez hissettim.”

Kylie, dudak dolgusunun şimdi ona verdiği güveni sevse de, geçmişte zaman zaman biraz aşırıya kaçtığını kabul etti. 2016 yılında, iki çocuk annesi itiraf etti karmaşık, “Onları ilk yaptırdığınızda, ‘Ah, o tarafta biraz daha büyük olabilirdi’ diyorsunuz. Geri dönüp ‘aşağı indiler’ gibi olurdum ve daha büyük olabileceklerini düşünürdüm. Ama çok ileri gittim. Çok acı vericiydi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/22/kylie-jenner-go-off-tiktok-troll-mocking-lips-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir